Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ooooo Todoriću, što nam radiš? :)

Sto se to desava sa kioscima od Tiska? Kod mene se u kvartu jedan jedini zatvorio do kraja, a drugi koji mi je na 20 min pjeske u jednom smjeru...na taj dodjem neki dan i nemaju niti jednu kutiju, samo koverte.....I tako se ovca vrati kuci sa 3 paketa pa objasnjavaj kupcima. A vec napravila web najavu za taj kiosk. Da bi mi tata danas rekao da na tom najprometnijem kiosku u mom gradu su odbili iz sredisnjice poslat pakete, tj odbili su narudzbu. Ako je tako kod mene u "većem" gradu, sto li je tek sa manjim mjestima? Izgleda da cu morat preci skroz na postu i to je to. Jeste i vi tako? Ste izgubile kojeg kupca? lp svima! <3
prije 27 dana, 23:49
Dobra večer 🙌🙌 nisam tiskom poslala ništa 2 mjeseca. Niti ću. Ja pola kupaca izgubim kad im napišem molbu da pročitaju opis profila😂
prije 27 dana, 00:02
Saljem u kuverti zahvaljujuci tetama, naravno kad se moze kad stane i kad one dozvole, neke racunaju bolje opet 10kn tisku nego 15 posti i to vidim (kao sto i one vide da necu platit L za sitnicu). Obzirom da uglavnom ukljucim pt u cijenu, kupcima to ne smeta. Danas situacija na 2 kioska nema S pa sam poslala u M, nije stalo u kuvertu. To namjerno nema jasno ko dan. Moram primjetiti da otkad je tisak poskupio i ispala citava frka sa agrokorom nakon svih piskaranja vecina forsira Tisak. #smajlickojislijezeramenima #smajlickojikolutaocima E sad ima jos nesto, zadnja preporucena posiljka postom meni je putovala 6 radnih dana. Pa to nije ok. Cura mi posalje isti dan i onda posta zezne stvar.. Niš' ne valja ako cemo iskreno.
prije 27 dana, 00:17
Otkad seru sa S kutijama, tete same nude kuverte za manje stvari. Tak stvari stoje na mom kiosku. Takodjer jučer obišla 7 kioska u kvartu da pošaljem 2 paketa. Ni na jednom nikakve kutije..kuverte. Nakraju u dogovoru sa kupcem poslala poštom. Pratim status eno stoji u pošti. Nikak ne valja
prije 27 dana, 00:40
http://mojekrpice.hr/forum/t/126704/tisak-cijene-paketa Tako je u zadnjih mj dana bar u našem Sisakistanu 8-) Nisam izgubila kupce, uredno im objasnim situvaciu.
prije 27 dana, 09:17
Ja već par mjeseci naletavam na zatvorene kioske, neki budu skroz zatvoreni pa nakon nekog vremena ipak počnu raditi. A neki znaju raditi samo ujutro a popodne budu zatvoreni.....iz ovoga se može zaključiti da Tisak više nije pouzdan nacin slanja 😎. Nisam ništa slala preko tiska, već neko vrijeme....čuvam živce 😉
prije 27 dana, 09:45
> gabica30: > Ja već par mjeseci naletavam na zatvorene kioske, neki budu skroz zatvoreni pa nakon nekog vremena ipak počnu raditi. A neki znaju raditi samo ujutro a popodne budu zatvoreni.....iz ovoga se može zaključiti da Tisak više nije pouzdan nacin slanja 😎. Nisam ništa slala preko tiska, već neko vrijeme....čuvam živce 😉 Stoji to da im je poslovanje postalo "hampljavo" ali njihovi paketi barem stižu kroz 2-3 dana, dok poštom lutaju lijepom našom po 6 dana. Treba samo strpljenja i izbjegavai kupnju u zadnji čas prije odlaska na godišnji x-)
prije 27 dana, 10:02
Trebala sam poslati hlače u ponedjeljak, zbog tih problema sa kutijama kasnila sam i na kraju (u dogovoru s korisnicom) poslala u srijedu poštom. Preporučeno i prioritetno sam platila 15.40 kn a hlače su joj stigle sutradan/jučer!
prije 27 dana, 10:09
U mom kvartu svi Tisak kiosci uredno rade i imaju i kuverte i kutije svih velicina😐
prije 26 dana, 11:14
Nije ssmo u Sisakstanu ...u cijelom Hrvatistanu je problem...ja sam neki dan presla cijeli grad na kraju sam slala sutra iz drugoga..u drugom Townu isto na prvom tisku ni billo nikakve kutije, na drugom ni bilo S kutije, na trecem opet nije uopce bilo pa se vratih na drugi i poslah u L kutiji😎😄
prije 26 dana, 11:22
I da ofco ne radi nam to sad vise Todorkan- vec njegov sin a on nekim cudom ne nosi to prezime😄
prije 26 dana, 11:24
Meni u kvartu zatvorili uslugu slanja Tisak paketom.I sad moram u skroz drugi kvart busom na Tisak koji to podrzava.Ma uzas.Ali Boze moj.😂😁
prije 26 dana, 11:47
posta je najbrza i najpouzdanija,rok isporuke je 3. dan
prije 26 dana, 13:59
nego sto ce bit s paketima kad tisak potpuno prestane slati pakete? vratit ce pakete ili zadrzat za sebe?
prije 26 dana, 14:00
> nadadamic10: > U mom kvartu svi Tisak kiosci uredno rade i imaju i kuverte i kutije svih velicina😐
prije 26 dana, 22:22
1 2 Sljedeći