Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Online narucivanje parfema

Koje su vam najbolje online stranice za narucivanje original parfema? Ciljam si narucit Lancome La vie est belle pa bi željela čuti vaše mišljenje. Ili je bolje kupiti u parfumeriji? Ako je već objavljena slična tema može link.
prije 25 dana, 15:09
Imaš u Bipi ovaj vikend 30% na parfeme, odmah ti je u rukama i sigurna si da nije fejk ;)
prije 25 dana, 15:21
> Maleficent80: > Imaš u Bipi ovaj vikend 30% na parfeme, odmah ti je u rukama i sigurna si da nije fejk ;) Super ! Hvala ti:)
prije 25 dana, 15:40
Što se tiče Bipe, ja više nisam sigurna da ne prodaju fejk. Stalno mi se dogodi da našpricam tester na ruku, taj miris se zadrži na ruci i nakon tuširanja, a nakon što kupim tamo taj isti parfem, uopće ga ne osjećam, a ni ljudi oko mene. Jel se to i vama događa?
prije 25 dana, 15:57
lijepa.hr, imam samo dobra iskustva sa njima! do sada su mi uvijek stizali originali, savršeno zapakirani i u rekordnom roku!
prije 25 dana, 16:09
Ja sam gledala kako prepoznati fejkove i slažem se s tobom @vanna21.. ne mogu nikoga sa sigurnošću optužiti ali u vise drogerija (dm, bipa, muller) parfemi imaju obilježja fejka. Npr. bocice su uzasno zapakirane, ona folija vanjska sva neka labava a u onome sto sam čitala folija treba čvrsto prijanjati kutiji i mora biti precizno zapakirana. Isto tako oni parfemi koje sam kupila su mi čudni, paketi su nekako kartonski, nekvalitetni.. imam fejk doma pa mogu usporediti i nekako mi se čini kao da nije pravo.. Iako su parfemi vise manje ok, ali sada rade odlicne fejkove. Ne znam jesam li ja zabrijala ali mozda je jednostavno kvaliteta pakiranja jako pala 😐 😄
prije 25 dana, 16:11
> vanna21: > Što se tiče Bipe, ja više nisam sigurna da ne prodaju fejk. Stalno mi se dogodi da našpricam tester na ruku, taj miris se zadrži na ruci i nakon tuširanja, a nakon što kupim tamo taj isti parfem, uopće ga ne osjećam, a ni ljudi oko mene. Jel se to i vama događa? Da. Evo, baš od Fly sam kupila jedan korišteni prije par mjeseci i prije mjesec dana isti taj u Bipi. Ovaj korišteni, ne tako nov, je bio intenzivniji od kupljenog u Bipi.
prije 25 dana, 16:18
zadnji sam kupila baš gore spomenuti Lancome. Šnjofkala sam ga mjesecima u Bipi, savršen, dugotrajan, i kad sam ga kupila - ništa. Miris se osjeti najviše pola sata.
prije 25 dana, 16:28
http://mojekrpice.hr/forum/t/118810/fake-ili-real-parfemi-clanak evo ako ce i ovo sto pomoci.
prije 25 dana, 16:58
Ja mislim da je problem u testerima.....nažalost su testeri puno intenzivniji nego originali....i nažalost i kod parfema vrijedi ono pravilo da se posebno proizvode za neka tržišta (manje kvalitetni). Ne sjećam se više sa kime sam pričala o tome, znam da mi je cura pricala da je velika razlika izmedju parfema kupljena napr u njemačkoj ili tu kod nas 👿. I meni isto se dogodilo da kad si naspricam tester onda mi zna miris ostati malo čak kad se istusiram, a kad kupim original traje par sati i to je to....
prije 25 dana, 18:23
> teehee: > > vanna21: > > Što se tiče Bipe, ja više nisam sigurna da ne prodaju fejk. Stalno mi se dogodi da našpricam tester na ruku, taj miris se zadrži na ruci i nakon tuširanja, a nakon što kupim tamo taj isti parfem, uopće ga ne osjećam, a ni ljudi oko mene. Jel se to i vama događa? > Da. > Evo, baš od Fly sam kupila jedan korišteni prije par mjeseci i prije mjesec dana isti taj u Bipi. Ovaj korišteni, ne tako nov, je bio intenzivniji od kupljenog u Bipi. Mislim da nas na veliko varaju. Možda su fejk većina pa ih prodaju pod original.Al to je sad kao teorija zavjere...
prije 24 dana, 11:29
> daisy12345: > http://mojekrpice.hr/forum/t/118810/fake-ili-real-parfemi-clanak > evo ako ce i ovo sto pomoci. Hvala na linku ,baš sam čitala,dobar clanak,poucan.
prije 24 dana, 11:42
Kupujem na parfemi.hr ili biraj.hr nemam pojma da li su original mada tako pise i jako brzo dodje i jedan ima free pt al cijena mi je ok jer mi se ne daje 400-500 kn za parfem. Nevezano za nase trziste, testeri su uvijek intenzivniji i dulje traju od original parfema, tako te namame za kupovinu. Jednostavno su bolje napravljeni i da dulje drze a sto ne znaci da parfem kad kupite nije original. A sad di jesu ili nisu, pa potrosit ce se svakako 😂
prije 21 dan, 08:10
Draga mozes kod mene narucit, prodajem Eminy parfeme vrhunske kopije originala :) parfemi su ne vodice ;)
prije 1 dan, 16:45
> daisy12345: > http://mojekrpice.hr/forum/t/118810/fake-ili-real-parfemi-clanak > evo ako ce i ovo sto pomoci. Baš sam nekidan gledala po Bipi i definitivno povlačim svoj post gore. Znači, celofan je na skoro svim parfemima koje sam uzela u ruku loše stavljen, strši, i u većini slučajeva se vidi kako je ljepljen s obje strane selotejpom. Ej, nisam mogla sebi doć! O ovim strelicama da ni ne pričam, ima ih stvarno svakakvih i na sve strane :/
prije 1 dan, 21:52
1 2 Sljedeći