Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Iksica pitanje

Prijateljica me nešto pitala a kako ja ne znam odgovor zamolila me da da pitam nekog tko zna. A to ste vi. Uglavnom ona je izvanredan student al bila je redovni i samim time ima iksicu koja ne vrijedi za stud.centre u kojima se jede no ona pita dal ju moze koristit za pokazivanje? npr.kad kupuje autobusnu kartu. Ili oni provjeravaju u sustavu dal je iksica valjana ili ju samo pogledaju ? Hvala
2017 07 23
naravno da je može koristiti :D imam ja kolege koji su diplomirali pred 5,6 godina, još uvijek koriste studentske popuste za bus i slično :D ne provjeravaju oni iksice, najčešće je ne treba ni pokazati, a u busu me nikad, ali nikad nisu tražili da je pokažem.
2017 07 23
> SaraKedavra: > naravno da je može koristiti :D imam ja kolege koji su diplomirali pred 5,6 godina, još uvijek koriste studentske popuste za bus i slično :D ne provjeravaju oni iksice, najčešće je ne treba ni pokazati, a u busu me nikad, ali nikad nisu tražili da je pokažem. Puno hvala na odgovoru :) Znaci čak i kada se kupuje karta se može tako? Mislila sam da oni imaju program da provjere dal je vazeca xD
2017 07 23
ma imaju da ti ne velim kaj :') za sve se može koristiti, ja svoje 2 koristim ko kreditne kartice, gdje god i za šta mogu. Pogotovo kad me opletu s abnormalnim cijenama za bus, e neće moći :D
2017 07 23
ahahahahha je da. Hvala punnoo!
2017 07 23
> SaraKedavra: > naravno da je može koristiti :D imam ja kolege koji su diplomirali pred 5,6 godina, još uvijek koriste studentske popuste za bus i slično :D ne provjeravaju oni iksice, najčešće je ne treba ni pokazati, a u busu me nikad, ali nikad nisu tražili da je pokažem. Ne kužim, meni su iksicu poništili i prerezali (kao osobnu kad istekne) čim sam završila - ne sjećam se više jel to bilo kad sam diplomirala ili čak i prije, čim sam dobila status apsolventa. Ali 100% nikako ju nisam mogla koristiti jer je baš prerezana. I sad ju čuvam pokidanu, za uspomenu :")
2017 08 01