Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

privatni psihijatar, ljekovi, pomoc

Desio mi se prekid veze, nakon 10 goidna on me ostavio. Sasuo mi je niz uvreda ali to sada nije bitno. Sve je puklo preko noci. Planirala sam se udati za njega,roditelji su nam nojbolji prijatelji postali, sve puklo..Ispostavilo se i da me varao, ma svasta, prije dva tjedna mi je i djed preminuo sa kojim sa bila jako bliska. Imam ogromnih psihickih problema, nisam nocima spavala, preko dana samo gledam u mobitel i placem, ne mogu jesti, izlaziti, na sve mi samo suze idu. ne mogu se kontrolirat ruke mi se tresu, toliko sam psihicki pukla. mama mi je dala svojih par apaurina pomoglo je, vise nema. Sada me zanima iskustva sa privatnim psihijatrom dali bi mi htio prepisati ljek za smirenje i koliko bi me kostalo? zdravsrveno nemam, isteklo.uzasno sam lose.nije problem platiti , platiti cu samo ne bi otisla tamo uzalud , platila 300 kn da mi na kraju ne prepise ljek. savjete molim? p.s nisam trol imam ovdje redovan profil samo nisam htjela pisati sa njega
2017 07 24
tablete ti može prepisati i tvoj doktor dok se malo smiriš...
2017 07 24
Da, i psihijatar s prvatnom praksom može prepisati farmakoterapiju.
2017 07 24
> Mila29: > Desio mi se prekid veze, nakon 10 goidna on me ostavio. Sasuo mi je niz uvreda ali to sada nije bitno. Sve je puklo preko noci. Planirala sam se udati za njega,roditelji su nam nojbolji prijatelji postali, sve puklo..Ispostavilo se i da me varao, ma svasta, prije dva tjedna mi je i djed preminuo sa kojim sa bila jako bliska. Imam ogromnih psihickih problema, nisam nocima spavala, preko dana samo gledam u mobitel i placem, ne mogu jesti, izlaziti, na sve mi samo suze idu. ne mogu se kontrolirat ruke mi se tresu, toliko sam psihicki pukla. mama mi je dala svojih par apaurina pomoglo je, vise nema. Sada me zanima iskustva sa privatnim psihijatrom dali bi mi htio prepisati ljek za smirenje i koliko bi me kostalo? zdravsrveno nemam, isteklo.uzasno sam lose.nije problem platiti , platiti cu samo ne bi otisla tamo uzalud , platila 300 kn da mi na kraju ne prepise ljek. savjete molim? p.s nisam trol imam ovdje redovan profil samo nisam htjela pisati sa njega Baš mi je žao :(, znam da je frendica bila koristila neke prirodne tablete za smirenje od majčine dušice iz ljekarne. U slobodnoj su prodaji i sjećam se da ih je ona kupovala za spavanje, ali nisam sigurna koliko pomažu. Ako je to stvarno pomagalo ili je više imalo placebo efekt... Probala sam ih progooglat, ali nisam našla kako se zovu točno. Ali u ljekarni sigurno znaju uz opis, bez naziva tableta.
2017 07 25
Drž'se. :/ A frajer ti je bio pravi mali šupak, sreća da si saznala barem prije braka i djece.
2017 07 25
10 g.s nekim je puno al nemoj sad misliti da nema života bez njega, ima,ima....... <3
2017 07 25
Neće ti tablete pomoći. Samo treba proći vrijeme. Budi strpljiva. Ne osamljuj se, ne miči se od ljudi. Govori o tome, izgovori to što se desilo milijun puta i milijun i prvi sjesti će i tebi i krenut ćeš dalje. Eto... (Sretno!)
2017 07 25
Privatnik ti može prepisati lijekove, ali moraš za njih platiti punu cijenu. E sad, nešto za smirenje će ti sigurno pomoći da se barem naspavaš, ali, iskreno, ne bih pretjerivala s tim. Žao mi je zbog djeda, a što se bijednika tiče... Bolje sad nego za još 10 godina. Ako imate riješiti što oko imovine, pokušaj se na to skoncentrirati . Inače, blokiraj ga na svemu. Ok je završiti vezu, ali kombinacija varanja i vrijeđanja samo pokazuje koji troglodit je bio u pitanju. Razgovaraj sa svojima, sa osobama od povjerenja. Pomoći će. I , okreni se sebi. Za početak, sredi to zdravstveno osiguranje. Sretno!
2017 07 25
Ma da doktorica opce prakse ti moze dati sto za smirenje..al i to naravno privremeno dok ne prodje ta prva faza..bit ce ih jos svakakvih ..i nisi sama to dozivila ..i drugi su prezivili pa ces i ti..vjeruj!!!.. kad to spomenuh duhovnost cesto pomaze..ne nuzno odlazak u crkvu, iscitavanje knjiga i sl..razgovor s osobom koja je duhovna zna slusati i eventualno pomoci savjetom..bla bla zvuci mozda al ponekad je bolje od psihijatra..govorim iz iskustva a upravo visavie gubitka bliske osobe..znam sad zvuci to prazno i nauceno , al tako je ...
2017 07 26
Persen je na prirodnoj bazi, za smirenje. Dobro dodje za "prvu ruku", a ostalo, ako si sami ne mozete pomoci, najbolje traziti strucnu pomoc. Imam jedan super kontakt za preporuciti, nije privatni interes. Javite mi se u inbox ako ste zainteresirani
2017 08 04
Iskrena sućut. Bez recepta..u ljekarni se bez problema može kupiti Persen / Persen Forte, BelmiranDAN/ BelmiranSAN,Valerijana tbl...čaj od majčine dušice ili valerijane.. razne kapi.. Ako je moguće pokušajte izbjeći lijekove na recept..ak već nešto morate uzeti nek bude prirodno.
2017 08 10