Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Serije.......

Pogledajte Imposters nova serija, jedna sezona deset epizoda, valjda ce biti jos🤔🤔 ali serija je odlicna !
2017 09 17
Imposters
2017 09 17
Ja sam se nedavno prebacila na malo starije hehe, Beverly Hills i Sex and the city. Gledala sam 13 reasons why i odlična je, Pretty little liars su jako produžili... Zanima me znate li koju seriju tematike slične Sherlocku i Watsonu ili ovim gore navedenim serijama (90210 i Sex and the city)? Može biti i starija, samo da ju nađem na netu. Isto tako, ako ke gledao netko Orange is the new black, sto mislite? :)
2017 09 19
Orange is the New Black - prva sezona super, meni druga razočaravajuća. Slično Sherlocku, ako želiš onako, pravu krimi seriju - Bosch i Killing. Bosch je po Connellyjevim romanima snimana i meni je odlična. Slična Sex and the City je pomalo Girls, meni je bila stvarno dobra za pogledati.. E sad, za Beverly Hills i tu tematiku, jedino mi pada na pamet One Tree Hill, što je prestaro i vjerojatno su svi živi pogledali :D Felicity je meni bila super (nisam sigurna da je to lako pronaći na netu). Lipstick Jungle mi je bila stvarno super i Mistresses. Serija Popular mi je bila preeedobra, ali isto, ne znam koliko je dostupna na netu sad.
2017 09 19
ja sam veliki obožavatelj serija pa mi je drago da nas ima još :") :") trenutno završavam sa house of cards-om i igrama prijestolja, a sljedeće na redu su mi orange is the new black i american horror story koje sam počela gledati prije nekih godinu dana i nikada nisam završila :') breaking bad mi je inače all-time favorite serija mogla bi ju pogledati 10 puta bez da mi dosadi <3
2017 09 21
> Tamara5485: > Orange is the New Black - prva sezona super, meni druga razočaravajuća. > Slično Sherlocku, ako želiš onako, pravu krimi seriju - Bosch i Killing. Bosch je po Connellyjevim romanima snimana i meni je odlična. > Slična Sex and the City je pomalo Girls, meni je bila stvarno dobra za pogledati.. > E sad, za Beverly Hills i tu tematiku, jedino mi pada na pamet One Tree Hill, što je prestaro i vjerojatno su svi živi pogledali :D Felicity je meni bila super (nisam sigurna da je to lako pronaći na netu). Lipstick Jungle mi je bila stvarno super i Mistresses. > Serija Popular mi je bila preeedobra, ali isto, ne znam koliko je dostupna na netu sad. Hvala ti puno, malo ću proguglat pa se nadam i odabrat jednu od predloženih! :D <3
2017 09 23
uffff serije gledan stalno, čak i previše njih :D The Middle, Mom, New Girl, Bunheads, Orange is the New Black, Parks and Recreation, This is Us, Imposters, Make it or Break it, Being Erica, Freaks and Geeks, Gilmorice, Weeds, The Good Place, Samantha Who?, Trophy Wife, Up All Night, Imaginary Mary, 10 things I Hate About You..... i tako ;D ;D
2017 11 19
The Sinner, Manhunt: Unabomber, Mindhunter
2018 01 09
evo da apdejtam <3 završila sam The marvelous Mrs. Maisel pa reko da vam preporučim ...Lagana,duhovita,taman ženska ;)
2018 02 22
Prethodni 1 2