Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Puma besket tenisice pomoc

Pozz :) kupila sam prije par dana puma besket crne lakirane patike i sad kad ih nosim one skripe hahaba i zvuci grozno,pa ako je netko imao s tim iskustva postoji li neka krema ili nesto??! Hvaala :)
2017 08 05
I moja desna škripi od početka... Razocarana sam dostaa s kvalitetom tenisicaa opcenito s obzirom naa cijenu..
2017 08 07
ha, ha, morate to preokrenuti u svoju korist! samo ne znam kako! imam jedne škripuće Bugatti iz Massa, kupila ih na sniženju i mislila kako sam uhvatila Boga za bradu no moje ne škripe vani na asfaltu već samo na nekom pvc podu kakav imamo na poslu možda će nam s vremenom prestati škriputati, znam, skroz je neugodno kad hodaš i svi se okreću :o
2017 08 07
Daa s obzirom na cijenu strasno :/ moje stalno skripe,neznam jel ima kakva krema il moram cekati da se razgaze..
2017 08 07
nisam čula da ima neka krema za to, a ko će znati, danas su ljudi u stanju svašta proizvesti možda bi neka obična krema djelovala...
2017 08 07
Imala sam ja jedne tenke kaj su tak skripile, nisam cula za nikakvu kremu, jadne one a i ja, skripile su dok nisu skroz pukle a razgazile su se :'(
2017 08 08
Jesi li nasla kakvo rijesenje i moje uzasno skripe
2017 09 16