Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Dodatni posao

Bok cure. Imam stalni posao sa fiksnim radnim vremenom 7-15 Uz povremeno volontiranje i hobije, našlo bi se još kojih par sati preko tjedna + blagdani (cijeli dan) + vikend (po cijele dane) da se radi još nešto Tražila sam po internetu, ali bez uspjeha- sve je puno radno vrijeme ili studenti Bila bih Vam zahvalna ako imate neku info, smjernicu, ponuda za posao. Bilo što... hvala
2017 08 07
Baš si vrijedna...doći će nešto sigurno ... <3
2017 08 07
To sam baš htjela napisati...o tjednom radnom vremenu koje je zadano, mi, recimo, ne smijemo imati prekovremene sate.. Znam da puno roditelja treba nekog da im pokupi djecu iz vrtića i dovede ih kući jer roditelji znaju raditi do 17, 17.30 Ne znam na kakve poslove ciljate, dosta kafića treba nekog za ispomoć samo vikendom.. No, mislite i na svoj odmor, kada ćete odmarati? I to je važno....pa pažljivo..
2017 08 07
Možda čuvanje djece ili instrukcije iz nečega?
2017 08 08
> Diijana: > Bok cure. > Imam stalni posao sa fiksnim radnim vremenom 7-15 > Uz povremeno volontiranje i hobije, našlo bi se još kojih par sati preko tjedna + blagdani (cijeli dan) + vikend (po cijele dane) da se radi još nešto > Tražila sam po internetu, ali bez uspjeha- sve je puno radno vrijeme ili studenti > Bila bih Vam zahvalna ako imate neku info, smjernicu, ponuda za posao. > Bilo što... hvala I ja sam u takvoj situaciji, dobro bi mi došao dodatan posao. Nadam se da ćeš nešto pronaći. Ja nažalost, još nisam :(
2017 08 08
Hvala > SaraKedavra. I mislila sam si da sigurno postoji neko zakonsko ograničenje. Bila sam naletjela prije par mjeseci na jedan oglas : tipa zara, h&m, europa 92 da su trazili ispomoc vikendima. Ali mi tad nije trebalo, pa sam ignorirala...
2017 08 08
Ima i na forum.hr, strava i užas. Ni u ludilu.
2017 08 08
Ako nisi student, to sto tražis je nemoguce. Poslodavci na nekoliko sati tjedno primaju samo studente sa studentskim ugovorom, preko biroa teško da ces nac dodatan posao :/ osim da pokupis djecu nekome iz vrtića, instrukcije i takvi poslovi kao sto je vec navedeno.
2017 08 10
Joj valjda je svugdje tako postalo... frendica je radila u yamamayu i napustila jer vise nije mogla. Brojac kupaca, onda koliko je od tih ljudi nesto kupilo, pa ako si i uspio nesto prodat- na racunu mora bit više od 2 artikla. Plan svaki mj sve veci. Sastanci ako se ne ispuni. Cak su joj neke kolegice predlagale i da sama kupuje gaće i grudnjake kako bi si digla indekse prodaje da joj ne seru. Stalno slikanje ducana kako izgleda.ona nije bas kreativan tip, pa onda omalovazavanja da ne zna spojit dvije boje u izlogu. To sve + ludjaci od kupaca. Prekipjelo joj je kad joj je cura donijela kupace sa flekom od menge da bi zamjenila. Znala je imat ful suhe ruke koje su joj se gulile od xy pranja na dan jer bi ženske išle probavat na golo donje rublje i kupaće, a ti onda to moraš slagati... Znala mi je rec da obozava bit trgovac i radit sa ljudima,ali da je danas postalo strava i prestresno.da se onda nemas motivaciju ni nasmijat nikome nit bit ljubazan Hvala ti Bože što imam normalan posao <3
2017 08 10
Uh, strašno je ovo što čitam za Yamamay, kao da je žena kriva što nema prodaje, šta oni ne znaju da žene najviše vole normalne, pamučne gaće, a ove njihove komplete kupe ponekad za specijalne prilike. Nijedna prodavačica me stvarno ne može nagovorit na kupnju, bože, jadna žena :(
2017 08 10
Pozdrav! Studentica sam 2. godine diplomskog studija Hrvatskog jezika i književnosti. Završila sam za lektora, mogu lektorirati sve vrste tekstova, cijena po dogovoru pa ako je netko zainteresiran nek mi se javi. Držim i instrukcije iz njemačkog jezika.
2017 09 06