Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ponavljanje artikala u ormarima

Hej, djevojke, Primijetila sam da mnoge korisnice ponavljaju artikl više puta u svojim ormarima. Npr. imaju 155 komada, a jednu su suknju stavile 4 puta. Nekad to stvara zbrku jer moram odgonetavati je li to isti komad pošto su i fotke različite. Nekad su i cijene različite, npr. jedna je "normalna" a jedna snižena... U čemu je trik? Valjda samo ja ne kužim... I dobro vam jutro!
2017 08 09
Kad imaš toliko artikala, ponavljanje samo takvima to ima smisla. Uostalom, upit logično ide na očito snižen artikl. A fotke su možda novije produkcije pa...
2017 08 09
Jutrooo :) Baš sam i ja to nedavno komentirala sama sa sobom, 20 artikala, ja listam, ono ispadne da su samo 3 artikla, i to sto ste rekli i fotografije različite, i onda kad sam na mobitelu izgubim volju za 2 minute, ne da mi se niti gledat, a ne kuzim ni ja poantu, ok je dodat artikl ponovo, "osvjezit ga", ali da je 10 puta dodan, različiti opisi, mislim da njima to nije u interesu, jer eto kod mene ne pali, a vidim ni kod vas hehe
2017 08 09
da, al zna isto tako, kod nekih, biti i različita cjena za taj artikl...
2017 08 09
Mislim da to rade u slučaju kad potencijalni kupci imaju određeni artikl stavljen pod "omiljen", a i dalje se nitko ne javlja da kupi. Ponavljaju isti artikl, a staru objavu ne brišu jer i dalje postoji mala šansa da se netko od onih potencijalnih kupaca javi :)
2017 08 09
samo ću se nadodati ja imam više oglasa iz tog razloga što ga obnovim svakih mjesec dva ,ali oni ostaju samo iz tog razloga što ga je netko stavio u omiljene pa nikad se nezna a ako ga nitko nema u omiljenima brišem i stavim ponovno :") :") eto ja iz tog razloga imam više oglasa istog artikla ;)
2017 08 09
> tatjanao: > samo ću se nadodati ja imam više oglasa iz tog razloga što ga obnovim svakih mjesec dva ,ali oni ostaju samo iz tog razloga što ga je netko stavio u omiljene pa nikad se nezna a ako ga nitko nema u omiljenima brišem i stavim ponovno :") :") > eto ja iz tog razloga imam više oglasa istog artikla ;) Dakle, pogodila sam ;)
2017 08 09
> tatjanao: > samo ću se nadodati ja imam više oglasa iz tog razloga što ga obnovim svakih mjesec dva ,ali oni ostaju samo iz tog razloga što ga je netko stavio u omiljene pa nikad se nezna a ako ga nitko nema u omiljenima brišem i stavim ponovno :") :") > eto ja iz tog razloga imam više oglasa istog artikla ;) Isti razlog je i kod mene :-) Ponavljam oglase, ponekad je na novima niža cijena, ali ne brišem stari ako ga netko ima spremljen pod omiljene. Ako netko i klikne na stari oglas, razveselim ga informacijom da je u međuvremenu taj artikal snižen :D
2017 08 09
Hoćete reći...ako kliknem na neki svoj artikl, odaberem "promijeni" i npr. dodam mjere u opis te ga ponovo sejvam, on više nije u omiljenima kod xy korisnice ???? Nisam to znala.. :")
2017 08 09
> sanjaurban: > Hoćete reći...ako kliknem na neki svoj artikl, odaberem "promijeni" i npr. dodam mjere u opis te ga ponovo sejvam, on više nije u omiljenima kod xy korisnice ???? > Nisam to znala.. :") To ni ja nisam znala :O ja stalno spuštam cijene, eh ne znam :/
2017 08 09
> sanjaurban: > Hoćete reći...ako kliknem na neki svoj artikl, odaberem "promijeni" i npr. dodam mjere u opis te ga ponovo sejvam, on više nije u omiljenima kod xy korisnice ???? > Nisam to znala.. :") Ma ne, u tom slučaju ostaje u omiljenima...ali ovo se odnosi na cure koje baš stave novi oglas, ne mijenjaju postojeći, vjerojatno iz razloga da se pojavi u novim artiklima na stranici
2017 08 09
> sanjaurban: > Hoćete reći...ako kliknem na neki svoj artikl, odaberem "promijeni" i npr. dodam mjere u opis te ga ponovo sejvam, on više nije u omiljenima kod xy korisnice ???? > Nisam to znala.. :") ne on ostaje u omiljenima drugima ja ponovno stavim oglas kao da ga prvi put stavljate tako da vam dođe na poćetak i bude vidljiviji
2017 08 09
a, to je to gledala sam jednu traper haljinu svaki dan je bila na prvoj stranici u lipnju?! bože koliko bih vremena potrošila na to premještanje oglasa, ne da mi se to s druge strane onda nemam uvijek nove artikle na početku, već one koje sam već vidjela radije potražim korisnice koje su na dobrom glasu i pristojne pa onda škicnem i u njihov ormar ili u pretraživač upišem "kožna torba" pa tragam cure hvala za pojašnjenja 8-)
2017 08 09