Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pronadjen Staford !!

Danas popodne pronadjen mali Staford na Zrinjevcu u parku. Pretpostavljam da je nekom gadu smetao za godišnji pa ga je samo nemilosrdno ostavio. Pas vjerovatno nema više od 3mj. Ako ga tko traži neka se javi.Momentalno je smješten kod mene. U slučaju da se nitko ne javi bit će za udomljavanje.
2017 08 11
Odvedite ga kod veterinara, sigurno je čipiran jer je to zakonski obavezno. Tako ćete naći vlasnike i obavijestiti ih. Kažnjivo je napuštati životinje pa tu slijedi prijava vlasnika. U slučaju da nije čipiran nadam se da ćete mu naći siguran dom!
2017 08 11
Naravno, ujutro idemo vetu na pregled i na provjeru čipa ako ga ima. Hvala, nadam se da če otići u prave ruke.
2017 08 11
Bogu hvala, psiću smo našli novi topli dom. Udomit će ga danas naši prijatelji <3
2017 08 11
> zaralexyy: > Bogu hvala, psiću smo našli novi topli dom. Udomit će ga danas naši prijatelji <3 Znači nije imao čip, niste mogli naći vlasnike? Super što će ga udomiti prijatelji, baš lijepo :)
2017 08 11
Jutros obavili veterinara i jok, nije cipiran. Pesonja je zdrav ko dren. Nazalost nije on jedini izbacen jer mu gazde tocaju dupe u moru il pasu na livadi. Nehumanost do zadnje granice, mada bi upotrijebila znatno grublju rijec. Evo niti mi se nismo sinoc vratili zbog njega na more i ne nije tesko odhebat sve radi male duse. Evo frajera nakon nocne setnje 😊 ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/de4fff7c398b1bf84fa5424b077ec35e.jpg)
2017 08 11
Svaka Vam čast. Mjesto u raju Vam je osigurano. Mala ljubavica je preslatka <3
2017 08 11
Zaralexyy svaka ti čast <3 <3 Nisam ni sumnjala da će biti odmah udomljen. Da ga niste udomili, uz moje dvije zvijeri bi se našlo mjesta i za još jednu :")
2017 08 11
Ovo je baš predivno od vas :") <3
2017 08 11
> zaralexyy: > Jutros obavili veterinara i jok, nije cipiran. Pesonja je zdrav ko dren. > Nazalost nije on jedini izbacen jer mu gazde tocaju dupe u moru il pasu na livadi. > Nehumanost do zadnje granice, mada bi upotrijebila znatno grublju rijec. > Evo niti mi se nismo sinoc vratili zbog njega na more i ne nije tesko odhebat sve radi male duse. > Evo frajera nakon nocne setnje 😊 > ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/de4fff7c398b1bf84fa5424b077ec35e.jpg) Tako maleni sigurno nije odlutao, ali očito je da su vlasniku bespovratno emocije odlutale, pitanje je je li ih ikada imao. <3 malo, prekrasan je.
2017 08 11
Svjesna sam i ja da njje odlutao. Al ono tinjala je nada, možda ipak je. S obzirom da ga je kčer našla u parku na Zrinjevcu i tamo bila još narednih sat vremena sa njim, pa pojavio bi se netko od vlasnika. Kako god, ovo je savršeno dobro ispalo. Dragi ljudi čuvajte svoje dlakavce, ako niste ipak za brigu, uvijek ima ljudi koji su voljni udomiti i pružiti puno ljubavi i topli dom. Nemojte ovako šiknuti nedužne životinjice. Kako ovog siroteka tako i mnoge druge mogao je auto ubiti/osakatiti, drugi veliki psi ga ozljediti itd. Imajte srca, samo to <3
2017 08 11
Kako je maleni? Je li dobro, zdrav, sretan u novoj obitelji?
2017 08 23
> Tanči14: > Kako je maleni? > Je li dobro, zdrav, sretan u novoj obitelji? Malac je super. Zdrav, živahan, malo je u kući, malo vani po dvorištu trčkara. Uglavnom maza je velika, spava sa njima u krevetu, tak da je ova priča savršeno ispala :")
2017 08 23
Sreća po njemu da ste ga vidjeli i reagirali, a još k tome dali si trud odnesti ga veterinaru i pronaći mu super obitelj koja ga je udomila. Da je barem više takvih ljudi. :")
2017 08 23
<3 <3 <3
2017 08 23
1 2 Sljedeći