Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

klupko kose! pomoć!

Imam problem. Kako rascesljati kosu? Stavljala sam kilu maske i cesljala. Ne pomaze. Na suhu i mokru.Nemogu odrezat jer je puno kose koja pocinje od tjemena. Uzivo je jos gore :( Sto da radim? Klupko je tvrd i od morske soli :( ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/534e3f6009a14fac833f65410f659a60.jpg)
prije 5 dana, 21:55
ma to je prirodni "dred", može se raščešljat, samo traje danima. Uzmi četku ili češljić za tapiranje i kreni od vrhova- milimetar po milimetar češljem pa polako prema gore. Imala sam 100 takvih, to se da raščešljat :)
prije 5 dana, 22:00
Mene više zanima kako se to postigne? Mislim, ne raščešljavanje, nego to klupko :o ?!
prije 5 dana, 22:31
ako se ne češljaš :)
prije 5 dana, 22:32
ja bi si to jednostavno odrezala...... :")
prije 5 dana, 22:40
I ja bih to capnila 😂, ionako će se ta kosa jako oštetiti raščešljavanjem..
prije 5 dana, 22:56
Ne capniti,mozda kasnije nek frizer capne gdje treba. Kupiti ovo u Mulleru i pokvasiti je zatim posteno natopiti kosu u tom obzirom da je jako zamrseno.. polako rascesljat nekom prvo grubljom rijedjom cetkom pa onda guscom, polako... ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/4c4b3cbc67316cc55bba81f7b5c011cf.jpg) Jos provjerim jel taj (koji imam) najjaci..ima 2 koliko sam vidjela jedan je intenzivniji po opisu barem.
prije 5 dana, 23:37
Mzoda bi pomoglo i maslinovo ako je hitno, mozda.. jeste probali sa uljem uopce, bolje je od maske?!
prije 5 dana, 23:40
da,muka je to, najbolje odreži, ako ostane rupa stavi na nju jedan šeširić...... :")
prije 5 dana, 23:56
Poznajem dugokose djevojke koje imaju mačke. Svojevremeno sam ih i sama imala, ali nikada mi nisu klupko od kose plele. Ili je to od nečeg drugog? Ne kužim.
prije 5 dana, 23:58
namoci i stavi masku poslje koje ti kosa ostane svilenkasta mora takve strukture biti. zatim rascesljavaj dio po dio odvajaj prstima ponekad znam to imati od prepreguste kose rascesljavam ju bar sat vreemena i sve uspijem. Sretno :") <3
prije 5 dana, 00:15
> sonja90: > Mzoda bi pomoglo i maslinovo ako je hitno, mozda.. jeste probali sa uljem uopce, bolje je od maske?! jesam.ne pomaze :(
prije 5 dana, 00:25
> sonja90: > Ne capniti,mozda kasnije nek frizer capne gdje treba. > Kupiti ovo u Mulleru i pokvasiti je zatim posteno natopiti kosu u tom obzirom da je jako zamrseno.. polako rascesljat nekom prvo grubljom rijedjom cetkom pa onda guscom, polako... > ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/4c4b3cbc67316cc55bba81f7b5c011cf.jpg) > Jos provjerim jel taj (koji imam) najjaci..ima 2 koliko sam vidjela jedan je intenzivniji po opisu barem. hvalaaa! kupujem!
prije 5 dana, 00:25
Iskreno se nadam da ce pomoci. Moram se osvrnuti na iscudjavanje korisnica kako je nastalo. Nije nemoguce posebno na plavoj kosi. Uglavnom je isušena svaka od soli i sunca a posebno duga jos ako je blajh.. Jos ako je vezana pri kupanju u moru moguce.. Nije mi se dogodilo ali da poludi u kontaktu sa soli..o da, od ravne kose postanem kao Oprah u mladim danima :/ Pri tom savjeti su (ako mene pitate idiotski) da se šiša i farba tek nakon mora. Uopce se ne slazem,ne samo da ne zelim na milijardi slika izgledat ofucano vec se lakse kosa i zapetlja i dodatno osteti. Plus savjet je da se ne pere samponom svaki dan kosa..da trpim sol i kidam tjeme cesanjem or what?! I mislim hello tko bi to rascesljao iduci dan ako sam se kupala u moru pa sve od soli?! A da se ne kupam u moru radi ponovnog pranja samponom, ma daaaajte ,:) frizer mora da se šali! :s Meni je savjetovano da kupim ovo ulje gore i nakon svakog (ma koji put sam zaboravila priznajem ali vecinom sam koristila) kupanja u moru stavit ovo prstima kroz kosu i nakon toga klizi cetka po kosi..ispalo super stvar. Uvijek rascesljano i kasnije se lakse pere. Btw nije potrebno ispiranje. I ok mirisi. Nadam se da ce pomoci, strpljivo samo :)
prije 5 dana, 00:43
> sonja90: > Iskreno se nadam da ce pomoci. > Moram se osvrnuti na iscudjavanje korisnica kako je nastalo. > Nije nemoguce posebno na plavoj kosi. Uglavnom je isušena svaka od soli i sunca a posebno duga jos ako je blajh.. Jos ako je vezana pri kupanju u moru moguce.. > Nije mi se dogodilo ali da poludi u kontaktu sa soli..o da, od ravne kose postanem kao Oprah u mladim danima :/ > Pri tom savjeti su (ako mene pitate idiotski) da se šiša i farba tek nakon mora. Uopce se ne slazem,ne samo da ne zelim na milijardi slika izgledat ofucano vec se lakse kosa i zapetlja i dodatno osteti. > Plus savjet je da se ne pere samponom svaki dan kosa..da trpim sol i kidam tjeme cesanjem or what?! I mislim hello tko bi to rascesljao iduci dan ako sam se kupala u moru pa sve od soli?! > A da se ne kupam u moru radi ponovnog pranja samponom, ma daaaajte ,:) frizer mora da se šali! > :s > Meni je savjetovano da kupim ovo ulje gore i nakon svakog (ma koji put sam zaboravila priznajem ali vecinom sam koristila) kupanja u moru stavit ovo prstima kroz kosu i nakon toga klizi cetka po kosi..ispalo super stvar. Uvijek rascesljano i kasnije se lakse pere. Btw nije potrebno ispiranje. I ok mirisi. > Nadam se da ce pomoci, strpljivo samo :) Puno hvala. Pa da. Kupala sam se u moru sa kosom u repu.Te isla na bazene. Svaki dan kad sam dosla kuc sam prala kosu i 2 dana se nisam cesljala jer sam bila po cijele dane vani i danas to opipam.Decko me ceslja vec 2 sata. Malo je bolje. Kupit cu to sigurno sutra. Kosa mi je duga i plava... da nije na tom mjestu klupko i tako blizu korijena odrezala bih al ne mogu jer bi ostala rupa. :(
prije 5 dana, 00:57
1 2 Sljedeći