Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ostavila mi negativnu

Jer joj nisam odgovorila na upit. Mislim , jel' to u redu? Koliko znam negativne se dijele ako je doslo do suradnje. Ova zena nije sva svoja. I sad mi ne zeli obrisati negativnu.
2017 08 17
Zasto niste ogovorili?
2017 08 17
Ma da , kad bi se tako djelile negativne , evo recimo meni od 10 osoba koje uzmu br racuna pola ih se nikad ne javi i jos mi ostave i svoje podatke ..I sta bi ja trebala svima zakeljati negativnu
2017 08 17
> laramikic86: > Jer joj nisam odgovorila na upit. Mislim , jel' to u redu? Koliko znam negativne se dijele ako je doslo do suradnje. Ova zena nije sva svoja. I sad mi ne zeli obrisati negativnu. A trebala si joj odgovoriti na upit, mnogi su osjetljivi po tom pitanju ..evo pocinjem od sebe ali za negativnu nije
2017 08 17
bit će da se digla na krivu nogu...bila je ljuta.....
2017 08 17
Mislila je da je dala ponudu koju ne smijete odbiti 8-)
2017 08 17
Ne vidim baš smisao ove teme. Naime, požurila si se i ti njoj ostaviti negativnu ocjenu potpuno jednako kršeći pravila stranice.
2017 08 17
Napisali ste u opisu svog profila da na svaku poruku i ponudu odgovorite i zena se ocito nasla uvrjedjena,ali to nije za negativnu ocjenu.Ako se negativne budu djelile za sve zivo,onda ce nastat kaos...
2017 08 17
u opisu moraš izbrisati -odgovaram na svaku poruku- ako doista nije tako....
2017 08 17
Ma nije to za negativnu ako uopce nije doslo do suradnje. Zeni nisam odgovorila. Ja sam joj ostavila samo da meni obrise pa cu i ja njoj. Mada ona ima nula i negativnih i pozitivnih pa je bas briga dok sam se ja namučila da skupim svoje povratne. I onda mi netko iz ciste gluposti ostavi negativnu. Jer nisam odgovorila. Oke ovu prvu sam zasluzila jer sam uzela podatke i onda odustala, (mada i to nije za negativu), al ovdje nije doslo do nikakve komunikacije s moje strane. Ona je sama sa sobom pricala.
2017 08 17
Ma nije to za negativnu ako uopce nije doslo do suradnje. Zeni nisam odgovorila. Ja sam joj ostavila samo da meni obrise pa cu i ja njoj. Mada ona ima nula i negativnih i pozitivnih pa je bas briga dok sam se ja namučila da skupim svoje povratne. I onda mi netko iz ciste gluposti ostavi negativnu. Jer nisam odgovorila. Oke ovu prvu sam zasluzila jer sam uzela podatke i onda odustala, (mada i to nije za negativu), al ovdje nije doslo do nikakve komunikacije s moje strane. Ona je sama sa sobom pricala.
2017 08 17
ali zašto je problem odgovoriti?
2017 08 17
povratne se ne skupljaju nego zaslužuju...
2017 08 17
> diplidenija: > povratne se ne skupljaju nego zaslužuju... Istina, samo sto neki misle da se skupljaju kao puzevi :')
2017 08 17
Što god da ti piše na profilu, ne smije ti se ostaviti negativnu za to što nisi odgovorila na upit. Javi se adminki, obrisati će ti obje negativne kad stigne. AKo osoba koja ti je dala negativnu ima 0 povratnih, vjerovatno još ne konta pravila Krpica. I zašto bi itko MORAO odgovoriti na upit? Ja, npr. principijelno ne odgovaram na upite osobama koje su se u forumskim temama pokazale kao ksenofobi, homofobi, šovinisti, rasisti, nacionalisti, zemljaci,stoka, gamad.....dug je popis. No, zamisli - još uvijek je puno dući onaj divnih osoba s kojima sam surađivala po više puta i kojima odgovaram radosno i u hipu.
2017 08 17
1 2