Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Steznik za ispod haljine

Molim preporuku za dobar steznik... imam prirodno jako izrazen trbuh i htjela bi si kupiti tako da mogu nositi uske haljine...znaci bas da poravna (sakrije skroz) trbuh, uz preporuke molim i cijene :)
2017 08 19
ja osobno nemam i ne nosim steznik, ali moja kolegica ga nosi... OK, stisne joj trbuh i guzu, ali se usječe u struku i kao da ju "prepolovi"... pa mi to baš i nije nešto... Ja bih radije neke druge metode smanjenja trbuha...
2017 08 22
Meni bi trebao onaj koji samo sakrije trbuh ...jednostavno prirodno od malena imam izrazen i cudno oblikovan trbuh tako da ga se ne mogu lako rijesiti i steznik bi mi bio jedina pomoc :/
2017 08 24
Imam slican problem. U Lidlu kupila steznik. Inace sam M steznik sam kupila S. Meni super rijesi problem,jedino sto je gore kao potkosulja pa ne moze na svaku haljinu. Lp
2017 08 27
Bio je nekih 70-80 kn
2017 08 27
Ispod haljine najbolji je onaj kao haljinica, meni osobno je super iz Women’Secret jer nema šavova, nije baš jeftin, oko 350,00 kn, ali riješi problem, ono sto je KontesaNeraZG rekla za kolegicu da je prepolovi to je iz razloga što je kupila premali steznik, ako je u dobroj veličini onda se to ne desi (govorim iz iskustva:-)...inače kad ga oblačite i probavate navlačite ga od nogu nikako ne preko glave...
2017 08 28