Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Tableti :D

Cure,znate gdje se mogu kupiti povoljno tableti? Ima li netko od vas neke popuste da mu ne trebaju ? Mislila sam da su oni onako jeftini (prije su bili),sad gledam,opće ih nema ispod 500 kn,a meni bi trebao samo za čitanje :/ Svaka informacija dobrodošla,hvala :)
2017 08 22
Pogledaj u emmezeti i elipsu tamo se često zna naći nekih po ok cijenama :)
2017 08 22
Ako ti treba samo za čitanje, mi smo iz istog razloga kupili MeanIt tablet u KTC-u, bio je 399kn, ekran 7˝ . Nije sad to bog zna kaj za stroj, ali za fejsanje i čitanje je čist okej.
2017 08 22
> miss007: > Pogledaj u emmezeti i elipsu tamo se često zna naći nekih po ok cijenama :) Jel ponuda na internetu sve sto imaju ili? :)
2017 08 23
> Selenka77: > Ako ti treba samo za čitanje, mi smo iz istog razloga kupili MeanIt tablet u KTC-u, bio je 399kn, ekran 7˝ . > Nije sad to bog zna kaj za stroj, ali za fejsanje i čitanje je čist okej. Jel steka puno? Jel bolje za citanje 7 il veci,npr 10 inca?
2017 08 23
Jel ti još treba, ja imam jedan koji je samo korišten para dana, mogu poslikati kad dodjem doma :)
2017 08 25
Jel ti još treba, ja imam jedan koji je samo korišten para dana, mogu poslikati kad dodjem doma :)
2017 08 25