Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Kuda izaci -Zagreb

Ej curke, trebala bih preporuku za neki restoran za subotnju veceru i za izlazak.. Vani se nisam izvela citavu dekadu tako da sam skroz izgubljena. Nesto ne pretjerano elitno, da ne moram uskociti u vecernju haljinu ,:) vise casual, a opet da je klopa dobra i cijena prihvatljiva (previe trazim) x-) Destinacija: Zagreb Pomogajte
2017 08 29
Zaboravih napomenuti da je nesto za ozbiljinji uzrast, +35
2017 08 29
Preporučam restoran Nokturno u Tkalčićevoj. Hrana je jako ukusna, konobari ljubazni i cijene skroz normalne :)
2017 08 29
Nokturno je u Skalinskoj.;)
2017 08 29
Bitno da znam naziv restorana x-)
2017 08 29
Nisam iz Zg pa nemam pojma :D ali kad sam bila u gostima nedavno odveli su me u La Štruk, oduševljena sam! Mislim da je to isto Skalinska
2017 08 29
Takoder slicno pitanje, ima li kakav lokal da se moze poslusati kakva zabavna ziva glazba... nas cetiri prijateljice smo prehodale cijeli Zagreb u subotu, no kako smo koke od 40+ nismo vise u toku... 😆
2017 08 29
Lijepo pozdravljam 😊 Bila nisam al čula sam već od dosta ljudi da je odlično u makedonskom restoranu u Zvonimirovoj ulici. Hrana odlična, specijaliteti mljac, živa glazba i atmosfera za deset. I ja ću u subotu prvi puta ići tamo na jedan rođendan i baš se veselim da vidim kaj to je. 😉
2017 08 29
Naziv restorana je Sv. Nikola, Zvonimirova 78. I preporuka je nazvati, rezervirati jer je gužva. Lijep provod!
2017 08 29
> miss007: > Preporučam restoran Nokturno u Tkalčićevoj. Hrana je jako ukusna, konobari ljubazni i cijene skroz normalne :) Slazem se :)
2017 08 29
> Uljeshura: > Nokturno je u Skalinskoj.;) Da da sori, moja greška :')
2017 08 29
Hvala curke na preporukama :)
2017 08 29
> Natalija77: > Takoder slicno pitanje, ima li kakav lokal da se moze poslusati kakva zabavna ziva glazba... nas cetiri prijateljice smo prehodale cijeli Zagreb u subotu, no kako smo koke od 40+ nismo vise u toku... 😆 Izgleda da kad prodemo neku dobnu skupinu nismo vise za izaci ikamo. x-) Nit ambijent, nit muzika...mozda s godinama postajemo izbirljiviji...
2017 08 29
> Natalija77: > Takoder slicno pitanje, ima li kakav lokal da se moze poslusati kakva zabavna ziva glazba... nas cetiri prijateljice smo prehodale cijeli Zagreb u subotu, no kako smo koke od 40+ nismo vise u toku... 😆 Za ovo je bolje pričekat jesen i kad počne sezona. Tak smo mi prošlo ljeto lutale gradom, noge nam otpale i niš nismo našle. Preporučam Mr.Q, posebno kad je band Živa legenda :) Ambijent je ok, ekipa je zrelija :D
2017 08 30
> gea1508: > > Natalija77: > > Takoder slicno pitanje, ima li kakav lokal da se moze poslusati kakva zabavna ziva glazba... nas cetiri prijateljice smo prehodale cijeli Zagreb u subotu, no kako smo koke od 40+ nismo vise u toku... 😆 > Za ovo je bolje pričekat jesen i kad počne sezona. Tak smo mi prošlo ljeto lutale gradom, noge nam otpale i niš nismo našle. > Preporučam Mr.Q, posebno kad je band Živa legenda :) > Ambijent je ok, ekipa je zrelija :D Hvala 😘
2017 08 30
1 2