Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Rock, goth, biker... :)

Joj od zakovica i meni već mrak pada na oči kolko god da su mi uvijek bile drag dodatak, al brate mili, što je previše - previše je. Kad vidim cure od glave do pete u njima, ko disko kugle, neznam jel bi se smijala il rasplakala, to više definitivno nema veze s rockom, punkom čimgod nego jednostavno s neukusom :D A situacije pak kad se ono sredim po svom guštu, pa me neka šminkuša koja me uvijek ismijavala radi toga što sam imala taj svoj đir, zaustavi i redom ispituje gdje sam šta kupila, stvarno mi dođe da budem jako nepristojna i da je otjeram u "rodno mjesto" [:smije]
2013 11 07
joj baš sam ja razmišljala o tome... Uopće više ne postoji alternativa u odjevanju... svi sve nose... sjećam se kad su marte nosili samo alternativci,a vidi sad. A o zakovicama da ne pričam [:smije] Majice na bendove (koje te šmeksi cure uopće ni ne slušaju, al to je in...) Meni su se te iste cijelu osnovnu i srednju smijale a vidi ih sad... frustriran [:smije]
2013 11 08
[:ljut] [:smije] [:smije] sve znam, identična situacija. sad ću ja za maškare obuć haljinu od poliestera i šljokičaste uggsice
2013 11 08
Meni se je jednom ekšli i desilo da mi je cura komentirala kak imam dobru majicu (na Rage), da bi se iz daljnjeg razgovora zaključilo da ona uopće nezna što je to [:hihot] Ja sam se onak naivno začudila, kak nisam znala da ona to sluša, pa se onda ona iznenadila da odakle ja prebacila na muziku [:place]
2013 11 08
hahaha užas... meni su to ljudi koji nemaju stil... Mislim, nije da se ja ne dotjeram nekad, al zna se što bi nosila i znam što oblačim jebiga [:smije]
2013 11 08
Ma naravno da se i mi volimo dotjerati, ne bismo inače gubile vrijeme tu na krpicama [:smije] Samo što mi eto drugačije razmišljamo od ostalih i imamo taj svoj djir, volimo ga i razumijemo, pa nas malo nervira što sad široke mase koje to ne razumiju, niti se trude razumjeti, odjednom zbog nekog trenda hoće izgledat ko mi [:smije]
2013 11 08
pa ja sam uvijek dotjerana [:sramezljiv] šminkerica al ne u seljačkom smislu. samo da mi se šminkati i oblačiti. i piti i slušati muziku [:smije] što je još jedan level of awesome [:smijesi]
2013 11 08
ja imam kosu ko onaj mali emač u pozadini [:smije] [:smije] samo što imam unercut i crvenu kosu [:smije] [:smije]
2013 11 08
Ta sam! Za sad imam malo stvari ovdje stavljene jer sam pre lijena ici sve to slikat i onda prebacivat ....ali obecajem da cu ubrzo staviti jos toga Ako nekom trebaju creepersice br. 40, tajice sa kosturskig glavama i sal sa lubanjama neka se javi [:smijesi]
2013 11 13
eto i mene.... zanimaju me korzetići većinom, pa ako netko ima......
2013 11 20
Gdje ste rokerice? Nešto nam je zamrla tema [:sokiran] Vidite kod mene, stavila sam nešto novih stvari, možda nekom nešto treba [:zaljubljen]
2013 12 01
I ja sam tu [:kesi] [:kesi]
2014 01 04
u ponudi imam : gothic ankh unikatna skaj jakna veličina L dr martens čizme made in england 10 rupica bijeli čipkasti bolero unisex mantil od skaja prugaste crno bijele tajice nekoliko gothic čipkastih majica, suknja kostur torba "kožni" korzet unikat sa motivom lakiranog šišmiša [:smijesi]
2014 01 04
tu spadam i takve artikle imam i trazim:)
2014 01 04
evo i ja [:smijesi]
2014 01 04
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 62