Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ima li koja zenica da me uclani u Avon i Oriflame?

Kao i sam naslov kaze :) zeljela bih prodavat njihovu kozmetiku :) Avon i Oriflame pa ako ima neka zenica ovdje da me uclani 😁
2017 09 07
Pozdrav javi se u inbox što te zanima (avon) :")
2017 09 07
Hvala jesam :")
2017 09 08
Znam da stariji post, al ako kojim slucajem nisi u Oriflameu, mozes se i meni javiti :)
2018 08 14
Žena je muljator, nemojte imat posla s njom ako se javi, ja sam ju učlanila, prevarila me, nije mi nikad poslala ugovor niti platila naručeno. Pogledajte joj negativne ocjene. Uostalom i blokirana je, ali može slati poruke pa nemojte nasjesti slučajno
2018 08 14
> Eminy_Lady: > Kao i sam naslov kaze :) zeljela bih prodavat njihovu kozmetiku :) > Avon i Oriflame pa ako ima neka zenica ovdje da me uclani 😁 Pozdrav! Ukoliko si zainteresirana za prodaju avon kozmetike javi se u inbox!
2018 09 25
> ivana038: > > Eminy_Lady: > > Kao i sam naslov kaze :) zeljela bih prodavat njihovu kozmetiku :) > > Avon i Oriflame pa ako ima neka zenica ovdje da me uclani 😁 > Pozdrav! > Ukoliko si zainteresirana za prodaju avon kozmetike javi se u inbox! Daj pročitajte moj post i negativne od dotične molim Vas...
2018 09 27