Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Kataloška prodaja

Pozdrav svima :) Zanima me tko je imao iskustva s kataloskim prodajama poput Avona,Oriflema ili Farmasa. Koliko se moze zaraditi od toga? I da li se uopce isplati to raditi.
2017 09 08
moja mama i sestra su se bavile avonom i oriflemom.. kolko ja znam moras placat kataloge i tek kad ostvaris neku prodaju dobijes testere, obje su odustale jer se nije isplatilo, i sestra je sad nedavno pocela avon opet, ali mislim da je sve do togs u kakvoj si sredini i hoces uspjet prodat
2017 09 08
avon i oriflame su nekad išle prodaje jako dobro, kad su se pojavili DM i ostali dućani mislim da to slabo ide, žene radije idu i dućan i kupe što im treba....
2017 09 08
imam iskustvo kao kupac...nikad tako ne kupujem kozmetiku, blizu su mi Bipa, DM, Muller, tako pomirišim, probam, pročitam....i imam stvar odmah, ne moram čekati mjesec dana da stigne, pa onda nečeg nema...kolegica tako prodaje i imam osjećaj da joj je neugodno stalno nam nuditi kataloge..
2017 09 08
baš tako, umjesto da čeka 3o dana ide u navedeni dućan i kupi odmah sve što joj treba, inače da prodaja je bila jako zanimiljiva, morao si biti uvjek u điru, upoznao mnoge ljude, al prošla su ta vremena.......
2017 09 08
Ja sam se isto nekad bavila oriflame-om i prestala, sad sam se učlanila u farmasi i mogu reći da dobro ide, proizvodi su super, svaki mjesec akcije i neke proizvode je teško naći u dm ili mulleru po toj cijeni ( maskara 13kn!!) e sad, nekad sam imala vremena satima birati lak za nokte ili šampon, čitati deklaracije..otkad su došli klinci odlasci u trgovinu su doslovno u trku, tako da meni odgovara kad u miru uz kavicu mogu prelistati, , tako da mi prodaja ide jer i većina frendica je u stisci s vremenom. A budući da je farmasi novi kod nas, uvijek su najbolje pogodnosti na početku, tako da sam za učlanjenje dobila 10-ak super proizvoda za 35 kn, a sve vam stiže na kućnu adresu i platite dostavljaču. Moj inbox je tu ako vas zanima detaljnije
2017 09 08
Ako si iz nekog sela gdje žene nemaju svakodnevnu mogućnost otići u neki dm, onda možeš zaraditi koju kunu. Fale mi ta vremena kad je sestri stiglo čitavo čudo šminke pa su joj dolazile prijateljice na isprobavanje testera i kupovinu :")
2017 09 09
zarada je inače toliko da dobiješ besplatno proizvode koje želiš, jer jedna je cjena u katalogu za kupca, jedna-manja je za tebe, razlika je tvoja.....
2017 09 09
Ja se bavim sa Farmasi i itekako se može zaraditi ali polako! Tamo sam od 12 mj , i evo stavim u džep oko 250 do 300 kn keša + mjesečna kozmetika koja treba svakoj ženi, kreme za trackanje, šamponi...osnovne stvari ti uvijek trebaju, a imaš ih besplatno.Zarada je 15 - 33 % ovisno o visini narudžbe, s tim da te svaki puta Farmasi nagradi šta si nešto naručio za recimo 5 - 10 kn... Što veća narudžba , veće nagrade. I onda tu stvar za 5 kn pprodaš za redovnu..Turska kozmetika koja je jako kvalitetna, tko god proba, oduševljen je! Ženice znaju fulati boju ruža ali kaže da je zadovoljna kako se stopi sa usnama i kolko dugo stoji. Žene, može se sve , samo treba malo mašte...Uzmeš brdo kataloga i doslovno podijeliš , ostaviš u trgovačkom centru, kažeš prijateljici da odnese na posao...Ne žicaš nikoga da kupi! Ljudi ti se sami javljaju jer prepoznaju kvalitetu! I da, kad postaneš lider dobivaš svoju prvu plaću, svaki mjesec 1000 kn na račun i sve je 33% I u Pittarellu imate na prvu kupnju 30 % a sve ostale 15 % Vode vas na putovanja... Pa recite onda da se ne isplati! Ja sam oduševljena!
2019 03 02