Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Dolazi nam jesen :)

Bokić, nakon onog lijepog vremena došlo je vrijeme za topliju odjeću. Mene je spopala panika jer sam skuzila da mi fali dosta stvari za bezbrižnu i toplu jesen. Bacila sam se u potragu cipelica za kišu i toplijih jakna. Zanima me ima li vas još sa tim modnim problemom i što vi tražite za jesen :D
2017 09 08
Pa da ima nas :) Evo ja tražim kožne jakne koje obožavam totalno :D Tražim i lot odjeće za deckice i curice ,cizmice i jaknice ma svega :)Nešto ću nać na krpicama a nešto u trgovini ;)
2017 09 08
Evo mee! Pokusavam si obnoviti traperice za pocetak, super bi mi dosle nove gleznjace na peticu, prosle godine sam ubrala jedne na super popustu, za manje od 200 kn 😍 Ondaa baloner, vidjela sam prekrasan u Zari za 550 kn, ali mislim da ipak nista od toga haha. Kupila sam par hudica na Krpicama, jos bi htjela neke dolcevite vunene, tople vestice i sl. Prosle godine sam nakupovala hrpu pletenih haljina/tunika, super za cuvanje bubrega :D Sad ce placa za koji dan pa se bacam u kupovinu
2017 09 08
Hm Zaista niste jedine,vec dosta dugo zelim kupit krem koznu jaknu,dobro bi dosle i neke traperice nove i dukse 😤💆💆😣
2017 09 08
Da ja sam preskocila jesen totalno...haha odmah sam se prebacila na zimsku robu,trenutno sam u potrazi za parkom,ugg-sice sam si nabavila...sto se mene tice zima moze doci(nadam se da nece)😬😜
2017 09 09
> Poisene: > > Petrasonja: > > Da ja sam preskocila jesen totalno...haha odmah sam se prebacila na zimsku robu,trenutno sam u potrazi za parkom,ugg-sice sam si nabavila...sto se mene tice zima moze doci(nadam se da nece)😬😜 > I ja nekako gledam zimske jakne i kapute, jesen kao da ne postoji hahah Ma mrzim ta prjelazna razdoblja...sta ako mj dana bude za jesensku garderobu,cemu se trudit uopce...sad je jos za kratke majice onda ce malo padat kisa,pirit vjetar,padat kisa i mj dana poslje vec je za zimsku jaknu...brrrrr😱
2017 09 09
> Poisene: > > Petrasonja: > > Da ja sam preskocila jesen totalno...haha odmah sam se prebacila na zimsku robu,trenutno sam u potrazi za parkom,ugg-sice sam si nabavila...sto se mene tice zima moze doci(nadam se da nece)😬😜 > I ja nekako gledam zimske jakne i kapute, jesen kao da ne postoji hahah .....na žalost......jesen je moje omiljeno godišnje doba 😣
2017 09 09
skužila sam da mi kronično fali dugih majica, ne znam kud su nestale. Bit će da sam ih prošle godine sve prodala na krpicama x-)
2017 09 09
za prijelazno vrijeme ne treba vam puno robe, sad se ide odmah iz kratkih u jakne i kapute..... 8-)
2017 09 09
> Adriana90: > skužila sam da mi kronično fali dugih majica, ne znam kud su nestale. Bit će da sam ih prošle godine sve prodala na krpicama x-) x-)
2017 09 09
> katarinamartina: > > Adriana90: > > skužila sam da mi kronično fali dugih majica, ne znam kud su nestale. Bit će da sam ih prošle godine sve prodala na krpicama x-) > x-) I meni. Ali ih mrzim iz dna duse, uvijek se nekako preznojim, a u puloverima ili vesti s dugom rukavima nista
2017 09 09
> Sovuljagica: > > Poisene: > > > Petrasonja: > > > Da ja sam preskocila jesen totalno...haha odmah sam se prebacila na zimsku robu,trenutno sam u potrazi za parkom,ugg-sice sam si nabavila...sto se mene tice zima moze doci(nadam se da nece)😬😜 > > I ja nekako gledam zimske jakne i kapute, jesen kao da ne postoji hahah > .....na žalost......jesen je moje omiljeno godišnje doba 😣 i moje <3
2017 09 10
obožavam jesen i sve njegove boje....jesen smiruje.....
2017 09 10
Ja najvise volim dolcevite kratkih rukava, lijena sam za sal a u svemu dugom mi je vruce a vec toga slabo gdje ima. I ne mucaste vunene to me svrbi. 😅 valjda sam vec stara pred menopauzom pa me tak vrucine oblijevaju. Koznu jaknu kao bi u teoriji a onda razmislim da treba uklopiti s drugom robom. Baloner spreman, ali volim ljeto pa cu nastojati ljetno cim dulje vuci.
2017 09 11
u potrazi za gumenim čizmama do koljena, gležnjačama s manjom petom, pletenim grijačima za noge i još svakakvim drugim stvarima :D
2017 09 11
1 2 Sljedeći