Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Putovanje u Prag

Pozdrav. Je li netko bio nedavno u Pragu, zanima me kakve su cijene, gdje se moze sto fino i jeftino popiti, pojesti, posjetiti. Bila sam prije desetak godina pa se ne sjecam koliko sam novaca potrosila i koliko mi treba sad 😂 Hvala 😊
2017 09 09
Bila ja proslo ljeto..uzeli smjestaj u centru ( oke cijena, usred ljeta), sve smo pjeske obilazili..ulaznice za atrakcije skoro svuda popust za studente uz predocenje xice.. sto se tice hrane, jeli smo po pivnicama svaki rucak i dosta je povoljno bilo..uglavnom svaki dan druga pivnica. jedan dan smo otisli u Fleku (ona najpoznatija i najstarija pivnica) ali osim sto je mracno unutra, hrana je osrednja, pivo skupo..onako previse zive na staroj slavi,osrednje sve... ne znam jesam barem malo pomogla..ne sjecam se tocno imena pivnica li restorana ali znam da je sve bilo stvarno povoljno.najjeftinije putovanje u europi mi je bilo u Prag.
2017 09 10
Ja idem u Prag za 6 dana i jedva čekammmm...
2017 09 22
sretan put i lijep provooood! :D
2017 09 23
Ja sam bila prije tj dana i dosta je skupo,pogotovo ako je blizu centru,ali u malo sirem krugu se moze naci po cijenama slicnim nasima.ulazi u muzeje su isto dosta skupi.i pazi ako ces tamo mijenjsti novce,uzimaju ogromne provizije u pojedinim mjenjacnicama.lijepo se provedi 😊
2017 10 01