Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Wish - naručivanje

Pozdrav.. Zanima me narucuje li tko sa stranice Wish? Kakva su vam iskustva? I kakav je postupak narudžb? ;)
2017 09 09
I mene zanima :)
2017 09 10
Ja često naručujem. Ništa komplicirano, moraš imati novaca na računu, registriraš se, upišeš neke podatke i prilikom narudžbe ti se automatski skida s računa. Meni je dosad sve stiglo kako treba i dosta brzo.
2017 09 10
Aplikacija je zakon.. osobno ju nemam na mobitelu vec preko decka narucujem jer smatram da ju imam da bi mi placa brzo otisla 😂 Zaista ima svega po maloj cijeni i sve je doslo skroz normalno 😁
2017 09 11
Naručujem ja, ako kome šta treba, javite se
2017 09 11
Meni je stranica odlicna. Pregledna je i ima fora stvari za stvarno jako malo novaca. Nakon sto narucite, mozete pratiti gdje vam se paket nalazi. Takoder, mozete pogledati za svaki proizvod sta kazu ljudi koji su ga vec kupili. Tu se cesto nalaze i fotke pa imate uvid kako ce to izgledati kad stigne kod vas. Jedina moja zamjerka je to sta se postarina placa za svaki paket, iako nije strasno velika od 3-10kn je meni bila za sad. Fora je sto ima proizvoda koji su besplati, pa samo platis postarinu. Ja tako vecinom i narucujem. Mislim da se stvarno isplati naruciti zato sto ima milijun stvari koje su duplo, pa cak i 3x jeftinije od necega u ducanima, a potpuno iste. Ako koja treba naruciti, a u strahu je, javite se ja vam mogu naruciti za jako, jako malu provoziju😊
2017 09 12
Cure jel se placa jos doma sto postaru kao kad se s ebaya narucuje? Ili cijena koju platis i koju ti skinu s racuna je konacna i nemas vise nikakvih dodatnih troskova? Hvala
2017 10 31
> malena22: > Cure jel se placa jos doma sto postaru kao kad se s ebaya narucuje? Ili cijena koju platis i koju ti skinu s racuna je konacna i nemas vise nikakvih dodatnih troskova? Hvala Da, isti princip kao ebay i ali..
2017 11 08
> VanjaKnezevic: > Cure Kolike su vam provizije? 😁 3,00 kn na ukupnu narudzbu
2017 11 08
> MarijaSwagg: > Meni je stranica odlicna. > Pregledna je i ima fora stvari za stvarno jako malo novaca. > Nakon sto narucite, mozete pratiti gdje vam se paket nalazi. Takoder, mozete pogledati za svaki proizvod sta kazu ljudi koji su ga vec kupili. Tu se cesto nalaze i fotke pa imate uvid kako ce to izgledati kad stigne kod vas. > Jedina moja zamjerka je to sta se postarina placa za svaki paket, iako nije strasno velika od 3-10kn je meni bila za sad. Fora je sto ima proizvoda koji su besplati, pa samo platis postarinu. Ja tako vecinom i narucujem. > Mislim da se stvarno isplati naruciti zato sto ima milijun stvari koje su duplo, pa cak i 3x jeftinije od necega u ducanima, a potpuno iste. > Ako koja treba naruciti, a u strahu je, javite se ja vam mogu naruciti za jako, jako malu provoziju😊 Mene zanimaju "besplatni" proizvodi, koliko proizvoda mogu naručiti ? Što je sa carinom ?
2018 02 21