Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Aparatic za zube

Curke koje ste ga nosile ili ga nosite trebam savjet. Konacno sam ga odlucila uzeti ,preko ponude dana..bila sam na konzultacijama u klinici Rafaj.. ona mi je rekla da su mi zubi ok i da trebam samo kamenac ocistit..dns sam cistila kamenac kod svoje zubarke ..tj bila joj je zamjena,i on mi je rekao da moram popravit jos neka dva zuba di imam karijes kao i nezz sta..kao prije aparatica...sad meni moja zubarka to nije rekla da trebam prije odlaska na bolovanje a niti doktorica rafaj..sta da radim ..dal da odem negdje drugdje na konzultacije.. ili sta? Oprostite na dugom postu al prvi put sam se odlucila na ovako nesto.. i uzasno se osjecam,bas stresno 😐😐😐😐
2017 09 13
Prije stavljanja fiksnog aparatića se obavezno moraju popraviti svi zubi. Sad ne znam u čemu je bio problem, možda je zaista sitan karijes pa vaša zubarica nije uočila
2017 09 13
čovjek ti je očito pronašao karijese a ovi dvoje su ih previdjeli, zašto bi išla po drugo mišljenje...sredi to što prije.. kakav stres...to su samo zubar i ortodont...nije razgovor za posao i ispit od 6 semestara.. 8-)
2017 09 13
A znam da moraju biti popravljeni al neznam zasto m8 doktorica rafaj nije to rekla,ona je rekla da samo trebam kamenac i da se trebam narucit za uzimanje otiska...brine me ta strucnost,neznam dali stvarno nije primjetila ili me zeli na brzinu zavrsit.. 🤔
2017 09 13
možda ortodontica misli da je to posao vaše zubarice ako nije uzela u ruke ogledalce i okretala ga na sve strane nije tražila karijese gledala je zagriz, četvorke, umnjake, položaj i što ti ga ja znam ako je tako, trebala vas je pitati o posjetu zubaru i da, dio njih radi na brzinu, danas sam imala jednog majistora, radio je kod mene i paralelno telefonirao, telefon je držao s ramenom, ja sam se divila kako mu je to uspjevalo..i tako par poziva..
2017 09 13
Ali ortodont treba napraviti i ortopan zubi ( sliku) i svakako pogledati da li ima karijesa. Moj je to detaljno obavio. I stvarno treba biti oprezan koga uzeti za ortodonta.
2017 09 14
Vrtila je ona onim ogledalcem svuda,nista nije rekla...hvala vam curke ,odlucila sam popraviti ovo sto mi je zubar rekao,i narucila sam se na konzultacije kod jos jedne ortodontice,cisto da cujem i njeno misljene o stanje mojih zubi...btw gledala je ortopan i nista nije rekla.
2017 09 14