Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje varalica među nama s 4 profila i 2 nagradne igre!!

Korisnica Anastasia666 krije se iza nove nagradne igre upravo izbrisane za koju su Daisy i jos jedna cura prokužile. Prve tri prijave su tri cure koje su si medjusobno dale povratne i to su im jedine. Pogledajte povratne Anastaziji - iako ih ima 30 sve tri cure su "imale" suradnju s njom
2017 09 16
Sad ja ispada fejk jer ste se vi posvadale?
2017 09 16
> Anastasia666: > Sad ja ispada fejk jer ste se vi posvadale? Tko se posvađao? Gdje je tema, može link?
2017 09 16
Suradnja j bila s njima da.. dvije korisnice su koristile istu adresu jer mi je ta duga rekla da je za frendicu jer ne moze na krpice i tjt, nekima nisam niostavila povratne iako su one meni i zahvaljivale se, n znam zasto sam se ja nasla na tapeti jer sam samo prodavala, nikog do sad nisam prevarila i to mi nije bila namjera, a nagradnu igru sam otvorila izakljucila i javila se dobitnici.. ne znam u cemu je problem?
2017 09 16
> Blliss: > > Anastasia666: > > Sad ja ispada fejk jer ste se vi posvadale? > Tko se posvađao? Gdje je tema, može link? Pogledajte kroasanin odgovor, nije me uvjerila??
2017 09 16
> Anastasia666: > Suradnja j bila s njima da.. dvije korisnice su koristile istu adresu jer mi je ta duga rekla da je za frendicu jer ne moze na krpice i tjt, nekima nisam niostavila povratne iako su one meni i zahvaljivale se, n znam zasto sam se ja nasla na tapeti jer sam samo prodavala, nikog do sad nisam prevarila i to mi nije bila namjera, a nagradnu igru sam otvorila izakljucila i javila se dobitnici.. ne znam u cemu je problem? Pa kakva je to "nagradna igra" sa 5 sudionika?
2017 09 16
> Anastasia666: > Pa dobro, ali ne razumijem zasto se mene optuzuje jer sam imala suradnju s tim profilima? Na krpicama sam vec duze vrijeme i sve je bilo super, ne bih se ni trebala opravdavat jer nemam za sta ali ne zelim da me se optuzuje za nesto s cime nema vze, kao sto ni vi nebi to htjeli Sumjiva si zato što su na tvojoj nagradnoj igri prve tri prijave bile upravo sa tih profila :/ Ne ulazim u to što je istina, a što nije, samo kažem kako izgleda.
2017 09 16
ccc Nera303 tj. Anastasia666 ali pod nickom Nera303 objavila je jos jednu nagradnu igru koju ona organizira ali se cure same darivaju. IZBRISALA je tu temu s nagradnom igrom čim je korisnica Kroasan shvatila da Nera303 operira pod jos 3 nicka, gore navedena (prijavile su se tada jedna za drugom te tri cure za nagradnu igru). Uvidom na njihove profile jasno je da se radi o jednoj te istoj osobi koja si izmjenjuje povratne. Tu mi je za oko zapeo nick Anastasia666 i njena povratna tim curama - a vidjela sam da je Anastazija vec organizirala nagradnu igru, tako mi je skrenula pozornost na njen nick. Proučite gore navedene profile i profil Anastazije pa će vam biti jasno da se radi o jednoj osobi.
2017 09 16
> kroasan: > > Anastasia666: > > Pa dobro, ali ne razumijem zasto se mene optuzuje jer sam imala suradnju s tim profilima? Na krpicama sam vec duze vrijeme i sve je bilo super, ne bih se ni trebala opravdavat jer nemam za sta ali ne zelim da me se optuzuje za nesto s cime nema vze, kao sto ni vi nebi to htjeli > Sumjiva si zato što su na tvojoj nagradnoj igri prve tri prijave bile upravo sa tih profila :/ > Ne ulazim u to što je istina, a što nije, samo kažem kako izgleda. Znam znam, prijavile su se prve i to sve mi je jasno, ali stvarno ne znam zasto mene krivite, jedna mi je ostavila povratne u zamjenu da ja njoj, no nisam neg toj frendici sto je rekla.. i cura se samo prestala javljat, mozda i je fejk ali ne vidim sebe u tome svemu, nisam napravila profil zbog prevara, pogledajte od kad mi stoji prvi artikl, i sve su moje slike.
2017 09 16
> hulalula: > ccc > Nera303 tj. Anastasia666 ali pod nickom Nera303 objavila je jos jednu nagradnu igru koju ona organizira ali se cure same darivaju. IZBRISALA je tu temu s nagradnom igrom čim je korisnica Kroasan shvatila da Nera303 operira pod jos 3 nicka, gore navedena (prijavile su se tada jedna za drugom te tri cure za nagradnu igru). > Uvidom na njihove profile jasno je da se radi o jednoj te istoj osobi koja si izmjenjuje povratne. > Tu mi je za oko zapeo nick Anastasia666 i njena povratna tim curama - a vidjela sam da je Anastazija vec organizirala nagradnu igru, tako mi je skrenula pozornost na njen nick. > Proučite gore navedene profile i profil Anastazije pa će vam biti jasno da se radi o jednoj osobi. I opet. Zasto mene krivite?? Nisam toliko jadna da lazem za profil
2017 09 16
Organizirala si darivanje da, sa 5 različitih profila kako bi dobila 5 paketa od različitih korisnica!
2017 09 16
> Anastasia666: > Znam znam, prijavile su se prve i to sve mi je jasno, ali stvarno ne znam zasto mene krivite, jedna mi je ostavila povratne u zamjenu da ja njoj, no nisam neg toj frendici sto je rekla.. i cura se samo prestala javljat, mozda i je fejk ali ne vidim sebe u tome svemu, nisam napravila profil zbog prevara, pogledajte od kad mi stoji prvi artikl, i sve su moje slike. Ostavila si povratnu u zamjenu za povratnu ako dobro razumijem?
2017 09 16
> kroasan: > > Anastasia666: > > Znam znam, prijavile su se prve i to sve mi je jasno, ali stvarno ne znam zasto mene krivite, jedna mi je ostavila povratne u zamjenu da ja njoj, no nisam neg toj frendici sto je rekla.. i cura se samo prestala javljat, mozda i je fejk ali ne vidim sebe u tome svemu, nisam napravila profil zbog prevara, pogledajte od kad mi stoji prvi artikl, i sve su moje slike. > Ostavila si povratnu u zamjenu za povratnu ako dobro razumijem? Ne jednu ;
2017 09 16
Ne mogu vjerovati na kakve sve ideje ljudi dođu...
2017 09 16
> Tanči14: > Ne mogu vjerovati na kakve sve ideje ljudi dođu... Užas. I to kroz "darivanje'. Blokada korisnice za pokusaj prevare i nekoliko laznih profila.
2017 09 16
1 2 3 4 5