Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje posiljke

Book, nova sam tu, može li mi netko objasnit kako funkcionira slanje, odnosno preko cega ide i vasi savjeti kako je najbolje. Hvala unaprijed!
2017 09 20
Dobro nam došla! Ja šaljem preko tiska ili pošte ovisno o tome što kupcu više odgovara. Kada hoćeš slati preko tiska odeš na njihovu stranicu i kreiraš paket nakon čega će ti na mail stići bar kod koji samo pokažeš na prodajnom mjestu sa kojeg šalješ i tražiš veličinu kutije koja ti odgovara (o veličini kutije ovisi i cijena poštarine). Formular sa podacima možeš ispuniti i na prodajnom mjestu no u tom slučaju ti nadodaju još 5 kn na cijenu tako da mislim da je preko interneta bolje i praktičnije. Cijene slanja preko tiska kreću se od 10 do 30 kn. Što se tiče pošte moj ti je savjet da šalješ preporučeno. Ja si u narodnim novinama ili u metrou kupim paket onih žutih pakiranja/omotnica koje imaju mjehuriće iznutra i u tome šaljem stvari, a ima ih u više različitih veličina pa si odabereš koja ti najviše odgovara. Kada dođeš na poštu dobiti ćeš papirić koji moraš ispuniti podacima, samo kažeš da želiš poslati preporučeno i oni će ti dati taj papirić. Na pošti ti cijena poštarine ovisi o težini paketa pa si možeš doma izvagati to što šalješ i odmah izračunati cijenu slanja na njihovoj stranici kako bi kupcu znala reći točnu cijenu poštarine. Eto, mislim da sam sve napisala, ako te još nešto zanima pita! :)
2017 09 20