Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

s kojih stranica narucujete odjecu, a da odjeca nije jako skupa

Pozdrav,mozete li mi preporuciti neke stranice za kupnju odjece kao npr wish asos
2017 09 23
Pozz :) Boohoo, Missguided, Preety little thing,River Island, Lipsy, Superdry, Next (iskustva trazite nisu bas svi zadovoljni),Surfdome za sportsku odjecu..dodam jos ako se sjetim jos koje provjerene.
2017 09 23
Ako pitas zbog Adidas trenirke mozes naruciti sa adidas.de ako imaju takvu kakvu trazis, nisam dugo pregledala..ali dostavljaju nama.
2017 09 23
Već par godina naručujem sa Aliexpressa, full sam zadovoljna, ima i reviewsa sa slikama i mjerama 😎
2017 09 23
Sonja je navela većinu ss kojih i sama naručujem, ali dodala bi još i Romwe i rosegal
2017 09 24
> miss007: > Sonja je navela većinu ss kojih i sama naručujem, ali dodala bi još i Romwe i rosegal Da li ste narucili nesto s Rosegal-a i da Vam je stiglo? Ja sam htjela naruciti jer su povoljni ali sam procitala da su ta stranica i ona Trendsgal tako nekako se zove lazne. Da uzmu novce s kartice, a robu ne dobijes :/
2017 09 24
Ja narucujem sa Sportdirecta...ako je koja curka za nek se javi da podijelimo pt..bez provizije... Ima sad vas akcija na nike djecje trenirke..kompleti od 16 e nadalje...:)
2017 09 25
sheinside i romwe su prije bili izrazito jeftini, više i ne baš preporučam asos, uvijek ima sniženja i naravno mango outlet!
2017 09 26
Imam neke stvari sa interneta na svojim artiklima, pa pogledajte kako se lako pronađe kvalitetan komad ;)
2017 09 26