Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Rhinoplastika

Imam širok nos uključivo i vrh nosa, deblju kožu .Bila sam na konzumltacijama kof Glumičića i Zambelliia. Oboje djeluju pritupačno i realno .Cijena visoka ali nema veze što sad.Ne mogu se odlučiti između njih dvojice.Ima li tko iskustava?Ili neku dtugu sugestiju.Svi primjeri radova u biti nisu toliko kompleksni kao moj nosek
2017 09 24
jedna poznata glumica je znala reći, ima veći nos : moj nos moj ponos......
2017 09 24
Nisam bila osobno, ali sve koje znam - definitvno Zambelli
2017 09 24
> mililica: > Imam širok nos uključivo i vrh nosa, deblju kožu .Bila sam na konzumltacijama kof Glumičića i Zambelliia. Oboje djeluju pritupačno i realno .Cijena visoka ali nema veze što sad.Ne mogu se odlučiti između njih dvojice.Ima li tko iskustava?Ili neku dtugu sugestiju.Svi primjeri radova u biti nisu toliko kompleksni kao moj nosek ja sam operirana kod zambellia lani i nakon par mj sve je krenulo po zlu
2017 09 25
radio mi je suzavanje i ravnanje grbice i skracivanje,oporavak je bio mj dana,7dana tamponi i krvarenje i dan danas me nos boli i prehladim se za cas i onda mi samo curi curi i natecen je jos,a 50posto je do operatera mada meni nos sad skroz drugacije izgleda nego na poctku nakon skidanja tampona,ovisi o tvojoj hrskavici ,al ako se bas dvoumis od njih 2 zambelli je meni naplatio 16 000 a glumicic naplacuje 19 000 plus sto glumicic radi dosta losije tj ima veci postotak losih zahvata
2017 09 25
ali zambelli je sam priznao na pregledu da mi nosnice nije jednako sasio i da je jedna veca i nakon par mjeseci nos mi je krenuo u stranu i sad takva zivim,opcenito nos mi je prije zahvata bio ljepsi a i zambelli moze zajebat stvar nije on carobnjak.
2017 09 25
Jbg,moja frendica je prošla tu torturu, moram pitat kod koga..NOS PRIJE, NOS POSLIJE...ISTIIIIII!!!!!! Znači doslovno ali nikakve promjene. Da nije bilo podlijeva i sl ne bi joj ni vjerovali da je bila. Zezali je da joj je uzeo novce i dok je spavala od anestezije popio kavu, zarezao cakicu pod nos i uzeo pare.... Zaključak,sve je to rizik! Meni je glumičić reko da najbolje da operiram svoj " ponos", ali evo ga još tu kvrgava i kriva....
2017 09 25
Slazem se s Vama i zao mi je zbog Vaseg iskustva;( Nazalost svi mogu zeznuti, a ovisi i o nasem tijelu itd Ja sam samo htjela reci da uratke koje sam vidjela u zivo, osoba koje osobno poznam i vidjala ih na tjednoj bazi - Glumicic katastrofa uratci - umjetno, lose, tegobe itd, dok od Zambellija jako lijepo i prirodno...to je naravno samo sto sam ja osobno vidjela, a sigurno ima nazalost i losih primjera;(
2017 09 25
A Bagatin? Ja isto.namjeravam operirat nos ali iz zdravstvenih razloga, estetika mi nije bitna jer inace imam skroz pravilan nos. Al isto me strah da ne bi tek nakon operacije imala ruzan nos, radije bi to kod dobrog esteticara napravila.
2017 09 26
nisu mjerodavni uratci-naime on vas slika nakon mj dana kad dodete na kontrolu kad podljevi produ a ne slika vas i ne stavi u galeriju nakon 6mj ili god dvije kad tkivo podivlja,kost se vrati ili nos naraste!!!
2017 09 26
> nefertiti111: > A Bagatin? > Ja isto.namjeravam operirat nos ali iz zdravstvenih razloga, estetika mi nije bitna jer inace imam skroz pravilan nos. Al isto me strah da ne bi tek nakon operacije imala ruzan nos, radije bi to kod dobrog esteticara napravila. I ja bih trebala zbog devijacije septuma, ali većina mi je ljudi, pa čak i liječnika i ljudi iz struke savjetovalo da ne diram dok god ikako mogu disati, jer sve je to lutrija. Znam curu koja je nos operirala zbog devijacije septuma, 3 puta u Zagrebu (neznam gdje) i jednom čak u Miamiju, i dalje je balava i jadna i teško diše.... čak još gore, a prošla je torturu! Većina ljudi kaže da se problem s disanjem i dalje javlja i da jednostavno nije vrijedno toga, tako da sam se ja odlučila držati toga još, dok ide, ide. Imam i malo polomljen nos, odatle i devijacija, i grbav je, ali ipak sam odlučila to staviti na čekanje, jer previše sam loših iskustava vidjela i čula. Dobro se informiraj i odvagni!!! i sretno!! ,:)
2017 09 26
tocno sve je to lutrija i nekome od najjeftinijeg kirurga koji operira u dakovu moze biti super ako je npr samo ravnao grbu ili samo septum radio.ali septum je sirok pojam ,jedna od 50 operacija stvarno estetski uspije kako su ljudi zamislili kazem vam,mene jos boli nos,ne smijem na trcanje jer mi stalno curi,sluznica mi je reaktivna i ako se prehladim bukvalno ne msijem biti bez maramica jer mi sam nos curi ne mogu zaustaviti tekucinu,ne mogu vjezbati jer se pocnem gusiti,a nos mi gori nego prije isto radi septuma,sad na pregledu u vinogradskoj otorinac septum je rjesen,ali estetika je tesko popravljiva.ja sam operirala nos radi devijacije u srednjem dijelu i tu mi ga je morao skratiti da hrskavicu nadoda i rekla sma mu da izravna nos radi profila(zambelli)a na kraju grbica je jednaka(kaze da se to zna vratiti)a nos je krenuo u lijevu stranu jer mu sivanje nosnica nije uspjelo i nisu jednake,sad me zivka na korekciju,i nisam bas luda da letim jer mi se jednostavno NE DA prolaziti sve to opet,gusenje,jedenje na slamku,glavobolje,krv koja curi 2tjedna itd...
2017 09 26
to sto si rekla za disanje je istina ja sad losije disem,60posto na nos ostalo na usta,ako pricam u komadu moram hvatati zrak,zapusem se za cas a trenutacno sam na terapiji kortikosteroida nasonex jos mjesecima.Uopce ne znam kako je krenulo po zlu,kad gledams atre slike iz tipa 2008 nos mi je bio super,ni velik ni malen,onda preseljenjem u zagreb su krenule prehčade i godinama koristenjem operila i slicnih kemijskih sprejeva sluznicu sam unistila i na kraju deviajcija septuma,inhalacije nisu nista pomogle,a operacija jos manje,sad me boli cijeli nos jer je traumatiziran a jos me dodatno boli od puhanja jer stalno curi.cijelo ljeto sam ronila i more nista nije pomoglo.poanta price-NE DIRAJTE NISTA OSIM ako nemate nos kao vjestica grbu i svaki dan placete i imate jebene traume,svaka operacija poslije prve je gora i bolnija i kod nas nema strucnjaka za noseve,ma sto govorili.photoshopirane slike severine i ostalih zaboravite,i njoj nakon Zambellijeve rekonstrukcije uzivo nos ide na koso.
2017 09 26
> elizabeth123: > tocno sve je to lutrija i nekome od najjeftinijeg kirurga koji operira u dakovu moze biti super ako je npr samo ravnao grbu ili samo septum radio.ali septum je sirok pojam ,jedna od 50 operacija stvarno estetski uspije kako su ljudi zamislili kazem vam,mene jos boli nos,ne smijem na trcanje jer mi stalno curi,sluznica mi je reaktivna i ako se prehladim bukvalno ne msijem biti bez maramica jer mi sam nos curi ne mogu zaustaviti tekucinu,ne mogu vjezbati jer se pocnem gusiti,a nos mi gori nego prije isto radi septuma,sad na pregledu u vinogradskoj otorinac septum je rjesen,ali estetika je tesko popravljiva.ja sam operirala nos radi devijacije u srednjem dijelu i tu mi ga je morao skratiti da hrskavicu nadoda i rekla sma mu da izravna nos radi profila(zambelli)a na kraju grbica je jednaka(kaze da se to zna vratiti)a nos je krenuo u lijevu stranu jer mu sivanje nosnica nije uspjelo i nisu jednake,sad me zivka na korekciju,i nisam bas luda da letim jer mi se jednostavno NE DA prolaziti sve to opet,gusenje,jedenje na slamku,glavobolje,krv koja curi 2tjedna itd... ajme, stvarno koma! vjerujem!!! ni meni se ne da i dobro da sam se donekle informirala, mogu disati, često sam balava, ali naučila sam živjeti s time. a grba nije tako velika da ne vidim preko nje ,:) drži se, neznam što da ti kažem.
2017 09 26
> elizabeth123: >.poanta price-NE DIRAJTE NISTA OSIM ako nemate nos kao vjestica grbu i svaki dan placete i imate jebene traume Slažem se, hvala na savjetima i iskustvu!!! Samo si mi pomogla u odluci da i dalje živim s ovim i ne diram dok ne bude jedina opcija (nadam se da neće!)
2017 09 26
1 2 3 Sljedeći