Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

bučine koštice

pozdrav cure dali netko zna cijenu za kilogram prženih bučinih koštica one što semoraju grickati bijele ne one smeđe bez ljupice hvala unaprijed
prije 17 dana, 16:53
Nisam nikad kupovala toliku kolicinu ali negdje oko 200 g od covjeka od kojeg ja uzimam a budu vec lagano pecene i soljene (od njegovih bundeva) dode 10 kn. Ne mogu se usporedit s onima iz trgovackih lanaca. Mozda bi bilo jeftinije za tako vecu kolicinu.
prije 17 dana, 20:31
> IrenaAR: > Nisam nikad kupovala toliku kolicinu ali negdje oko 200 g od covjeka od kojeg ja uzimam a budu vec lagano pecene i soljene (od njegovih bundeva) dode 10 kn. Ne mogu se usporedit s onima iz trgovackih lanaca. Mozda bi bilo jeftinije za tako vecu kolicinu. hvala na odgovoru
prije 17 dana, 21:46
> IrenaAR: > Nisam nikad kupovala toliku kolicinu ali negdje oko 200 g od covjeka od kojeg ja uzimam a budu vec lagano pecene i soljene (od njegovih bundeva) dode 10 kn. Ne mogu se usporedit s onima iz trgovackih lanaca. Mozda bi bilo jeftinije za tako vecu kolicinu. I ja sam obožavatelj, moram priznati da me osupnula cijena u dućanima! I često nisu baš nekaj... Skoro da mi fale mali kiosci s grickalicama kikiriki- koštice kao nekad :D
prije 10 dana, 14:54
> PetiElement: > > IrenaAR: > > Nisam nikad kupovala toliku kolicinu ali negdje oko 200 g od covjeka od kojeg ja uzimam a budu vec lagano pecene i soljene (od njegovih bundeva) dode 10 kn. Ne mogu se usporedit s onima iz trgovackih lanaca. Mozda bi bilo jeftinije za tako vecu kolicinu. > I ja sam obožavatelj, moram priznati da me osupnula cijena u dućanima! I često nisu baš nekaj... Skoro da mi fale mali kiosci s grickalicama kikiriki- koštice kao nekad :D I meni fale...zato sam i pronašla čiku s bundevama i sjemenkama i to blizu svoje kuće pa začas trknem kupiti hehe...još da mi je pronaći nekog s pečenim kestenima ;-)
prije 10 dana, 15:24