Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Dermatolog, iskustva

Zna li netko postoji li dobar dermatolog kod kojeg mozes doci posavjetovati se? Znam da ima privatna dentalna klinka gdje mozes doci na prvi besplatan pregled da se posavjetuješ o svom "problemu" pa me zanima ima li takvih dermatologa. :) Imam madez koji je na osjetljivom mjestu i ne znam jel bolje ici preko zdravstvenog u bolnicu ili privatno. Malo je veci pa ne bih željela da ostane oziljak koji je duplo veci, a i zeljela bih prvo čuti razlicita mišljenja u slučaju ako je madez opasan. Ako netko ima iskustva s ovim voljela bih da mi pojasni gdje prvo moram ici i koje papire vadit, i treba li mi uputnica od moje doktorice? Ja studiram u drugom gradu pa ne znam mogu li se samo pojavit kod dermatologa ili prvo moram ici kod svoje doktorice.
2017 10 02
ja sam isla u bolnicu pa su mi nudili razne šampone skupocijene koji mi nista pomogli nisu. isla sam zbog osjetljivog tjemena pa sam imala zbog toga i probleme s licem.. kasnije sam se malo raspitivala i njuskala po netu pa sam si nasla odgovarajuci sampon za samo 16kn na prirodnoj bazi 😀 tako da vise nisam ni sigurna dali bi ti bilo pametno otici u bolnicu. pokusaj s privatnikom, sretno!
2017 10 03
Meni je doktorica opce prakse dala uputnicu za kontrolu. Isla sam na Salatu i tamo me pregledala, vidjela nekoliko sumnjivih madeza pa me poslala jos na dermoskopiju i odlucila da tri veca moram operirati. Kod toga je plus sto ga oni vade na nacin da ga mogu poslati na analizu i vidjeti o cemu se radi. Koliko sam citala po forumima, privatno ga "sastruzu" i ne ide na analizu. Velik nedostatak kod bolnice je sto oni odrezu kozu oko madeza kako bi ga mogli sto kvalitetnije izvaditi. Moji su operirani u ozujku i dalje imam oziljke, jako se sporo povlace.
2017 10 08