Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Krema za lice u 20-tima ;)

Koja je po vama najbolja krema za lice u 20-tima(tocnije u 26-etoj)? Lice mi je dosta cisto,poneka bubuljica u pms-u,samo mi se celo i brada maste. :)
2017 10 02
Ja planiram probati novu od Nivee, Urban detox, čini mi se super. 55 kn dnevna i isto toliko noćna I sama već dugo tražim kremu za lice, imam normalnu, najnormalniju kožu, a sve su kreme za suhu, osjetljivu, masnu... Od toga se ne mogu riješiti prištića. Zvuči smiješno, najbolja koju sam do sad probala i još ju koristim, je iz Bipe roza, njihove marke, dođe 11 kn. Ne začepljuje pore, lagana je, matira, savršeno. Svakako se isplati probati Moja mama je u mladosti koristila Vichy Normaderm, to je više za problematičnu kožu
2017 10 02
Ista stvar i kod mene,a tek kad je kisa vani,sva se caklim.Zadnjih mjesec dana koristim od avene cleanance mat kremu i prezadovoljna sam. :)
2017 10 02
Ja imam mješovitu kožu lica i najbolja dosad od svih isprobanih je clinique - pep start.
2017 10 03
Krema za lice nema veze s godinama, nego sa stanjem kože. Primjera radi, netko u 20-ima, pa čak i ranim, ima bore i nije prerano da počne koristiti anti-age kozmetiku, koja je samo nomenklaturno za +30, +40. Osobno koristim Green People i jako sam zadovoljna.
2017 10 03
Avene Hydrance Optimale Legere,Avene Clearence Matt ili Expert i Avene Mousse Nettoyante su mi vrh za masnu T-zonu i mjesovitu kozu.Tako da nasla sam spas.A jos imate u Gloriji 30 posto popusta za mnoge brendove pa tako i za Farmaciu.Pa sam si kupila dva preparata od Avene po nizoj cijeni,tako da super!👐
2017 10 03
a koja bi krema bila odlicna za pore? imam 22 godine, vec mi se dosta pocinju nadzirati.. jos uz to mi se lice zna cesto osuti, pojavljuju mi se crvene tocke najvise po celu, nosu i obrazima pa mi izaziva svrab i lagano peckanje..ne znam zbog cega mi se to dogada, dali je rijec o nekoj alergiji? ima li netko takvih problema?
2017 10 03
Meni je najbolja LRP Effaclar H
2017 10 04