Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

biciklisti malo pažnje

svaka čast onima koji se drže i znaju pravila vožnje ali bome večina su kauboji na nogostupima! svakodnevno se izmičem jurećim biciklima a prije par dana sam bila blizu kada je biciklistica u punoj brzini pokušala preć pješački na uglu Ilice i Zrnetićeve a iz zrnetićeve je auto izlazio na ilicu. nije ni prikočila ni sišla s bicikla a svatko ko zna o kojem uglu pričam slaba je vidljivost. kaj biciklistu nije u interesu stat kada vidi da nemože znat da auto dolazi- auti se uključuju sporo na glavnu cestu al dovoljno je da se bicilkist dotakne i padne pod auto na ilici, na tom mjestu su slične nesreće s biciklom česte i svaki put kad dođe policija biciklist je kriv.
prije 10 dana, 23:01
Slazem se. Vozim povremeno bicikl, ali moram priznati da sam jako oprezna jer sam prosle godine iz lose procijene zapela za stupic i rasula se posteno. Natuceno stopalo i izderani dlanovi. Moram se jos nadovezati da ni roleri nisu nista bolji. U gradu secem nogostupom i cura ludacki izleti iz zavoja, skoro mi je dijete pobrala... na sreću imam dobre reflekse pa sam kcer doslovno pocupala za jaknu i bacila u stranu...
prije 9 dana, 12:33
A biciklisti i općenito svi sa slušalicama? Rekla sam da ću nositi škare i rezati im žice majke mi :@ ko muhe bez glave, ako je biciklist ne čuje aute, izliječe gazi sve pred sobom... a pješaci ko mutavi s tim u ušima, ja na bajsu zvonim ili pokušavam izaći iz ttramvaja, moraš ga/ju pljusnut da te skuži...
prije 7 dana, 15:53