Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PRETJERIVANJE S CIJENAMA. ZASTO?

Članica sam krpica od 2013. godine.. Sjećam se da kad sam tek krenula s ovim se moglo naći previše toga po jako jeftinim cijenama.. Danas nije tako, ovdje se prodaju stvari po većim cijenama nego što se mogu kupiti u trgovini.. Mnogi misle da ako su cijene niske i ako je artikl jeftin da ima neku manu ili pogrešku, te će prije kupiti skuplje.. Ovim želim reći curama da ja, kao i mnoge druge cure s niskim cijenama se samo želimo riješit stvari koje ne koristimo i tako usrećit nekog drugog i također zaraditi koju kunicu s tim, a ne zeznuti nekog i prodavati robu s greškom. Također ovim putem molim cure s jeftinim profilima da se jave ovdje jer kao što prdajem tako i kupujem ili mijenjam. :)
2017 10 08
Potpisujem sve sto si napisala...
2017 10 08
Hmmm..ta logika sa skupim baš čudna.. Bar meni.
2017 10 08
> Majalike: > Hmmm..ta logika sa skupim baš čudna.. > Bar meni. Jako puno cura ove jeftinije stvari s mog profila ne zeli niti pogledati, al zato za ove skuplje imam brdo upita.. Kao sto ce se vecina cura sigirno i sloziti sa tim.. Ali samo sam htjela reci da na krpicama vise nema toliko jeftinih stvari i da cure dizu cijene vise nego i u trgovinama.. A sve koje kupuju su na krpicama kako bi nasle nesto jeftinije i isplatljivije od trgovine..
2017 10 08
A to je tako. Ja prodajem svoju i sestrinu markiranu robu da rasteretimo ormare i da za te novcice si kupimo nesto drugo i iskreno se razocaramo kad prodamo Zaru i HM, a za istu cijenu ne mozemo prodati nesto dizajnersko. Ili ne nalete prave osobe na oglas. Tko ce ga znati :) I ne znam jel se Vama desava, ali za artikle od 50kn cesto zicaju postarinu, a za onu od par stotina kuna cure ju same uplate, iako kazem da ne moraju?
2017 10 08
> DragannaKrcic: > Također ovim putem molim cure s jeftinim profilima da se jave ovdje jer kao što prdajem tako i kupujem ili mijenjam. :) Zašto da vam se tu jave, mogu vam poslati linkove svog 'ormara' u inbox, ne.? ;)
2017 10 08
> Tortica24: > I ne znam jel se Vama desava, ali za artikle od 50kn cesto zicaju postarinu, a za onu od par stotina kuna cure ju same uplate, iako kazem da ne moraju? Ne prodajem stvari za par sto kn hahah. 50 je maksimalno :( Razmišljala sam da prodam Armani torbu, ali mislim da nikakvog smisla
2017 10 08
Zasto ne? Ni prva ni zadnja skuplja torba ovdje. Bas sam i mislila na svoju torbu sto sam prodala prosli tjedan i na te skuplje stvari, tipa jakne, cizama. Nije ni meni to svaki dan hahha
2017 10 08
Slazem se
2017 10 08
Upravo tako. Kada se doda i cijena poštarine na visoku cijenu hlača, isplativije je ponekad taj brend kupiti na sniženju nego preko krpica. Ali i ja sam imala problem s prodajom od 20kn..tu su bili šalovi koje nisam koristila, a lijepi. Na kraju sam ih poklonila susjedi. I uvijek mi je drago kad netko i uleti s predloženom cijenom, zasto ne pitati.. nekad se dogovorimo nekad ne i sve oke
2017 10 08
> katarinamartina: > > DragannaKrcic: > > > Također ovim putem molim cure s jeftinim profilima da se jave ovdje jer kao što prdajem tako i kupujem ili mijenjam. :) > Zašto da vam se tu jave, mogu vam poslati linkove svog 'ormara' u inbox, ne.? ;) Jer vjerovatno jos nekog zanimaju jeftini progili ne samo mene. ;)
2017 10 08
slažem se i kod mene je roba očuvana neka samo oprana jer djeca nisu stigla nositi ili dobili pa nisu htjeli jer im se nesviđa ,a ja sam također tako brzo sve prerasla iz M/L do XL/XXL :") :") a robu dajem jeftino da djeci kupim drugu
2017 10 08
Malo je pretjerivanje sa cijenama,ima jako lijepih krpica ali puno novcica :/ Pogledajte kod mene,stvari su nosene par puta ili kupljene na brzinu pa mi samo stoje. Moguce su i zamjene,dogovori oko cijene ma sve sto vas zanima samo pitajte. ;)
2017 10 09
Slažem se s vama. Meni jedino najviše smeta što zbog toga što sam za dogovor i stvarno da se rješim robe izađem koliko mogu u susret ljudi budu bas bezobrazni. npr. prodajem platforme Tommy H. po cijeni 190 kn, jednom nošene, novi model, 600 kn u trgovini. Samo se zelim rjesiti jer su mi male, upit moze li za 130 s pošt.? Naravno ne, iovako su prepovoljne, dolazi por nakon 2 dana ajde ajde dam 150 sa uklj poštar, kao ona se meni smilovala, nisam uopce odg. Na kraju ih kupi gospođa koja je bila prepreodusevljena jer zna sto je dobila i po kojoj cijeni. I još je bilo svakakvih upita, kupi i onda posli pošalje nadam se da ce mi upasti u kuvertu jos to i to(neki artikl s profila nađe ) i tu mi bas ta ljudska pohlepa uzasno smeta. Ali 100 ljudi 100 čudi. Samo da nema prevara i svegačega, za ostalo lako.
2017 10 09
I kod mene je roba ocuvana,neka nova,uvijek postoji i dogovor oko cijena.Zelja mi je kao i vecine da prodam i da kupujem.Istina,vecina cijene je prevelika.......
2017 10 09
1 2