Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Subakutna upala štitnjace

Bok ,cure ima li netko upalu štitnjace .Prije dva tjedna mi otkrili to uzas se osjecam nemam nikakvu terapiju osim andol od 300 i mirovanje.Ako netko ima nek se javi .pozz
2017 10 09
Ja imala. To ti prolazi. Dg ustanovljena tek nakon tjedan dana temperature 39 i beskorisnih antibiotika. Trajalo oko 3-4 mjeseca. Boljelo u početku jako. Temperatura i bol se smanjili s kortikosteroidima koje sam uzimala nekoliko mjeseci, sve u dogovoru s izvrsnom liječnicom na kbc-u. Nakon toga svakih nekoliko mjeseci kontrola hormona. Sve ok.
2017 10 09
Provjeri i antitijela.
2017 10 09
E bok!Bas ti hvala ja prvi put cujem za to .Kao to dode odjednom da umorom vidokom temperaturom i prvo ide hiper pa hipo pa prolazi.Samo sta ssm ja imala jake otkucaje srca SE100 CRP 60 i 39 temperatura pa sam i smrsavila .Ono ubilo me.Evo vec 4 tjedna muku mucim sa snagom nemam snage.Vidim da si i ti iz TG bit ce to nesto u zraku .Hm hm hm. Pozz
2017 10 13
Mislis ono Tsh i ono nesto 3,4
2017 10 13
A sori ja zabucala ti si iz Zg druga cura iz Tg sve jedno tnks nadsm se da ce proc sta prije.
2017 10 13
I ja sam neki dan isla vaditi krv i ti nalazi su pokazali da nesto nije u redu pa su me poslali da odem detaljno provjeriti. Drugi nalazi su pokazali da je sve u redu i sad mi pogotovo nista nije jasno
2017 10 14
Kad sam ja otisla u dr mislila sam da me boli ždrijelo i nekako sam bila nemocna onako bez snage .To mi je zapravo bila ta upala stitnjace.Tsh mi je 0.003 t4 mako povisen a t3 uredan .SE mi je bila 44 sad je 100 CRP 60..Imas li ti neke od simptoma
2017 10 15
> 11IRENA: > Kad sam ja otisla u dr mislila sam da me boli ždrijelo i nekako sam bila nemocna onako bez snage .To mi je zapravo bila ta upala stitnjace.Tsh mi je 0.003 t4 mako povisen a t3 uredan .SE mi je bila 44 sad je 100 CRP 60..Imas li ti neke od simptoma Mene boli zdrijelo i nateklo je , napravilo se kao mala gusa . Da osjecam se malaksavo bez snage, stolica ponekad i 3-4 puta dnevno , cesta glavobolja, bol u prsima (pluca i srece sam isla snimati sve je u redu , evo uslikam ti nalaz pa ti usporedi svoj
2017 10 15