Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Hemeroidi POMOC :(

Poslje poroda dobila sam Hemice grozni i bolni, neznam vise kako ih ljecit sve sam pokusala, bol ne prestaje, tjedan dana sam u krevetu ne mogu hodat nit sjedit :( imam bebu jedva se krecem za poludjet mi je, jucer sam doslovno vristala od bolova, nisam vjerovala da tako nesto moze toliko boljeti, za sada sam pokusala sa Nevenovom masti, kucni pripravak od masti svinjske i propolisa, djecji puder becutan, i dalje boli a za skupe kreme sada nemam novaca, molim pomoc ako mi netko moze dati savjet kako da ih rjesim :( stvarno sam ocajna
prije 7 dana, 02:14
Probajte mast Vitamel univerzal, proguglajte piše na stranici za što se sve koristi. Nisam je isprobala za hemoroide makar tvrde da rješava i one koje nijedna druga krema ne može riješiti, ja je koristim za sve, pelenski osip, za rane, opekline, udarce, herpes... Uglavnom super je za imati doma. Teglica košta 70 kn ako se dobro sjećam, naruči se telefonski od tog opg-a. Sretno 😊
prije 7 dana, 08:31
Probaj samo svinjsku mast.stavi na ulozak i tako par puta po danu...ali. isperi je prvo u 9 voda
prije 7 dana, 08:31
Hemopropin mast, na bazi propolisa. Ako niste alergicni na propolis odlično pomaze i mogu je koristiti trudnice i dojilje
prije 6 dana, 10:54
Vidim da si iz Zg - mast za hemeroide iz gradske ljekarne. Nema osobe koja mi to nije preporučila čim bi spomenula hemiće.
prije 6 dana, 12:16
Jeste li se obratili (možete i telefonski) svojoj liječnici opće prakse?
prije 6 dana, 13:44
> sanela1986: > Probaj samo svinjsku mast.stavi na ulozak i tako par puta po danu...ali. isperi je prvo u 9 voda prati hladnom vodom....
prije 6 dana, 13:48
Ima u ljekarni puno krema za hemoroide, nisu im cijene bogzna sta, mislim da je pametnije tamo pitat.
prije 6 dana, 16:09
> sanela1986: > Probaj samo svinjsku mast.stavi na ulozak i tako par puta po danu...ali. isperi je prvo u 9 voda Baš ovo. Ja sam prala 10 puta. Namažeš na vaticu, u škrinju da se ohladi i na guzicu. Bitno je da je mast domaća nesoljena.
prije 6 dana, 16:39
Probaj hrastovu koru, tako se zove. Imas za kupiti u kauflandu kod cajeva u zutoj vrecici. Staviti u lavor s vodom i sjesti u to cca 20min. Voda bude ful smedja i ostavlja tragove u kadi pa se preporuca lavor. Moju mamu spasilo. Sve je probala prije toga.
prije 6 dana, 17:34
Također kantarionovo ulje i flogocid mast (koju nabavljate u veterinarskoj ljekarni). Kada si budete mogli priuštiti Detralex tablete, ljekarna 150kn, terapija bolja nego Pilex koji je cca 600kn.
prije 6 dana, 18:57
Pozdrav...naaaajbolje riješenje je baron ligatura...podvezivanje hemoroida...ZAKON! može se kod privatnika riješiti...👍
prije 6 dana, 20:16
Poliklinika dr.Lastrić
prije 6 dana, 20:19
Da da,mast se pere hladnom vodom,dok sam bila trudna izbjegavala sam antibiotike, tako sam non stop vjesila na internetu i citala svasta.. Uglavnom imala sam upalu sinusa i grla,ono kad places od bolova,i tako sam stalno mazala mast svinjsku,recimo kad ides spavati namazes vrat i omotas s necim,ja sam tetra pelenom..za dva dana kao nova.i cak kazu da je dobra za vaginalne probleme,stavi se na ulozak,najbolje prije spavanja,jer onda se najmanje kreces...mast nemoze naskoditi nikako
prije 6 dana, 21:34
probaj Sudokrem, više osoba mi se kune da pomaže bolje od spec.krema za hemiće
prije 6 dana, 22:12
1 2 3 Sljedeći