Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak problem

Znaci vec mi polako piju krv. Vec sam sto puta kreirala online obrazac za slanje i ne dolazi mi mail s kodom.Kao greska.A 1000 puta sam provjerila i sve tocno upisala. Jos sam druge mailove probala od drugih ljudi i nece. Ima tko ovaj problem? ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/497120f81fc6ff010a5f242ea22f1293.jpg)
prije 5 dana, 06:00
Ja dosad nikakvih problema nisam imala,najbolje je kontaktirati njihovu sluzbu za korisnike😕
prije 5 dana, 08:09
Meni je cura poslala u ponedjeljak isto preko najave paketa i sve ok je bilo...jučer mi je došlo ma kiosk (dosta brzo). Danas mi još jedna cura mora poslati isto tako pa ćemo vidjeti 😎
prije 5 dana, 08:50
Meni isto od jučer ne radi online najava paketa.
prije 5 dana, 08:59
Jucer je otvorena takva ista tema, nema potrebe za ovom
prije 5 dana, 08:59
Možda samo jučer nije radilo, a danas hoće
prije 5 dana, 09:01
Ne radi ni danas.
prije 4 dana, 09:58
Ne radi ni meni. Ni jučer ni danas.
prije 4 dana, 10:18
A aplikacija za mob?
prije 4 dana, 10:24
I ja sam luda od jučer! Ista stvar :@ greška prilikom slanja e-maila, tako da mi nije došla potvrda na mobitel, a to sam shvatila tek kad sam došla na kiosk. Pa sam danas skinula aplikaciju za mob i pokušala preko nje! UŽAS! Ne znam tko ju je smišljao, ali je fakat za smeće ako nema mogućnost da upišeš šifru kioska i odmah odabereš, nego mi učita cijelu kartu Hrvatske i još pola Bosne pride... pa bi po tome trebalo pikati i zumirati dok se ne pronađe pravi kiosk. Na kraju sam od svega odustala - ispisat ću ručno papirić; valjda će im tako funkcionirati.
prije 4 dana, 11:55
I ja sam jučer imala problema, međutim bez obzira što mi ništa nije došlo na mail, slikala sam kod , stavila sam na print i uslikala ga i tako uspjela poslati pakete, međutim danas im program uopće ne radi :/
prije 4 dana, 11:59
Meni danas ne da nije poslao mail nego nije htio ni prikazati obrazac, oh joy. 🎊 Pljunula 30 kn na L paket. 👍🏼
prije 4 dana, 12:02
Ni meni nije htio prikazati obrazac prije 10 minuta, evo sad je, fotkala ga i jurim na Tisak ,:) Ali isto na mail nije stiglo ništa, samo piše greška prilikom slanja na mail
prije 4 dana, 12:07
i ja sam jučer imala isti problem, ali sam isprintala obrazac, odnijela u tisak i sve je prošlo u redu. međutim, bojim se samo da to nije znak da će ukinuti online slanje paketa, jer otkada je tisak poskupio, vjerojatno većina koristi ovaj jeftiniji način slanja, pa se to tisku više ne sviđa :/
prije 4 dana, 13:32
Ni meni jucer nije radilo to medjutim ja sam stavila kao da vidim obrazac na print i pokazao mi se kod. Teta na tisku je bez probl njega skenirala i ja poslala. Tako da nije problem :)
prije 4 dana, 14:02
1 2 Sljedeći