Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Tražim /

Parni cistac...iskustva

Pozdrav zene,majke,kraljice,dali netko od Vas ima parni cistac i kako ste zadovoljni,citala sam po forumima o njima ali nista posebno.
prije 4 dana, 22:34
imam viledin parni čistać. obriše ok, ne ostane previše mokro. ali mi ostanu tragovi kao da je ta krpa masna ili nešto, a uvijek stavim čistu krpu i operem je u veš mašini na 60 stupnjeva. meni to više služi za dezinfekciju jer imam bebača pa da ne bršem pod s nekim kemikalijama. frendica ima shark i njoj je super. ovaj viledin je bio 500kn, a shark je mislim oko 1000kn.
prije 3 dana, 10:12
![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/1cb14e3f5841d42cbff6258f0c378203.jpg)
prije 3 dana, 11:53
Meni se ovaj cini dobar iz Elipsa...samo me zanima jel moram posusivati s krpom
prije 3 dana, 11:54
Ja ima ljubičasti Shark iz Top shopa i odličan je što se tiče brisanja. Brzo se suši jer je vruće i ne ostavlja tragove, jedino je bitno jako temeljito prije njega pomesti ili usisati. A njegove krpe perem u perilici.
prije 3 dana, 15:42
Ja imam neki zeleni iz top shopa ili odakle ne znam dobila sam ga i fantastican je! Prvo brzo se sve ocisti plocice i sl pogotovo hodnik dok ti netko udje s blatom ili djeca itd. Drugo krpice se peru u masini i najbitnije da se odmah susi da se moze hodati.
prije 3 dana, 17:49