Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nejavljanje nakon uplate

Zanima me vase misljenje prije nego sto dignem frku. Dakle, dogovorim kupnju, uplatim novce isti dan (prije 10 dana), odmah javim da sam uplatila i podatke za slanje. Druga strana se logira jednom poslije toga isti dan i poslije je nema vise. Niti je javljeno da je poslano, niti je stiglo. A rijec je o osobi koja ima 148 pozitivnih komentara i ni jedan negativan. S obzirom da godinama ovdje kupujem, imala sam jos dvaput takvu situaciju i oba puta sam to rijesila tako sto sam ih nasla na faceu i tamo prijetila. Oba puta se bilo uspostavilo da je rijec o nemaru, a ne o prevari i novac mi je vracen. Ne radi se o velikom iznosu, ali kvragu da mogu izdvajati velike iznose za odjecu, kupovala bih u ducanu, a ne ovdje. Zasto bi uopce i male iznose uplacivala nekom bezveze. Eto posto mi se stvarno neda sukobljavati, imate li ideju kako ovo rijesiti na miran nacin prije nego sto objavim njezine podatke i krenem s prijetnjama ?
2017 10 19
Možda da i ovu nadete na fb pa pitate ili da nadete broj telefona i zovete ? Svakako nije uredu što Vam barem nije javila da ce kasniti s slanjem iz odredenog razloga. Ukoliko nema dobar opravdan razlog svakako ostaviti barem neutralnu kao upozorenje. Sretno
2017 10 19
whaaaat? 148 pozitivnih i 10 dana se ne javlja? Jedino ak se zbilja neš nije desilo toj osobi.. Baš svašta... :-/
2017 10 19
A da joj posaljete jos par poruka? Kod mene je bilo situacija da mi kupci posalju upit, a meni ne dolazi obavijest na mail. Kasnije kad otvorim box tamo nalazim upite. Jedna kupilica mi je poslala poslije toga jos jednu poruku par dana kasnije i tek sam za tu dobila obavijest na mail,a za ovu prije nista. Sad dali je to do maila ili krpica ne znam.
2017 10 19
Posaljite joj jos koju poruku, i ja sam imala slican problem kao Natalija77 . Par dana se moze tolerirati ali da 10 dana drzi vase novce... tu je nesto cudno tim vise sto ima toliko pozitivih. Probajte ju pronaci na faceu i prvo mirnim putem pokusati saznati sto se desilo. Ako to ne upali ili je nema po drustvenim mrezama, ne preostaje vam nazalost nista osim „raspisivanja tjeralice“ na forumu..
2017 10 19
Pa ako su joj sjeli novci logicno je da dodje na krpice i javi se curi, kakav mail ima cekati??
2017 10 19
Ako se nije logirala vjerojatno će se javit po logiranju. I ja čekam jednu curu već 7 dana i ne logira se.-(
2017 10 19
> jelena60: > Zanima me vase misljenje prije nego sto dignem frku. Dakle, dogovorim kupnju, uplatim novce isti dan (prije 10 dana), odmah javim da sam uplatila i podatke za slanje. Druga strana se logira jednom poslije toga isti dan i poslije je nema vise. Niti je javljeno da je poslano, niti je stiglo. A rijec je o osobi koja ima 148 pozitivnih komentara i ni jedan negativan. S obzirom da godinama ovdje kupujem, imala sam jos dvaput takvu situaciju i oba puta sam to rijesila tako sto sam ih nasla na faceu i tamo prijetila. Oba puta se bilo uspostavilo da je rijec o nemaru, a ne o prevari i novac mi je vracen. Ne radi se o velikom iznosu, ali kvragu da mogu izdvajati velike iznose za odjecu, kupovala bih u ducanu, a ne ovdje. Zasto bi uopce i male iznose uplacivala nekom bezveze. Eto posto mi se stvarno neda sukobljavati, imate li ideju kako ovo rijesiti na miran nacin prije nego sto objavim njezine podatke i krenem s prijetnjama ? Eto i ja sam imala slučaj da se zenskica nije javila nakon uplate,samo je pisala da će poslat.Ali vjerujem da joj je iskrsnuo neki problem i eto još čekam šifru paketa ali nisam bila gruba prema njoj.Sad čekam još da javi šifru paketa iako si ja to nebi dozvolila ali možda netko ima veće probleme pa nije u mogućnosti izvršit dužnost par dana...ma neznam.Ja uvijek šaljem na vrijeme ,ako slučajno kasnim pola sata se ispričam jer me peče savijest.
2017 10 19
Ja sam jutros u 8.30 dobila potvrdu da mi je uplaceno i trcala sam na postu da do 9 paket krene curi sa danasnjim danom. Ne volim rastezat ni otezat. Ako mi je netko vec poklonio povjerenje i kupio nesto iz mog ormara na meni ja da se javim, zahvalim na uplati i u sto kracem roku posaljem robu. Tako ja radim!
2017 10 19
ja to isto ne mogu nikako shvatiti da se neko ne javi a zna da mu je uplaćeno ja se toliko glupavo osjećam ako ne pošaljem isti dan kad je uplata, ne znam kako bih opisala, baš mi bude neugodno, par puta nisam tako stigla poslati nego tek sutradan i uvijek mislim, ma mogla sam nekako i to ubaciti u raspored a da se ne javim 10 dana..pa morala bih biti mrtva ili u komi meni se isto sad ne javlja jedna cura sa uplatom, od nedjelje, ali već ima neg kao kupac pa nisam ni očekivala da će uplatiti još gluplje je kad mi netko kaže da se nije javio jer mu nisu dolazile poruke na mali, ma kakav crni mail, tamo ni ne gledam, jel se problem tu ulogirati svaki dan i provjeriti ima li poruka?
2017 10 19
Slažem se sa većinom. Najbolje da joj još i molbu pošalješ da ti pošalje plaćeno. Da 10 dana hej..to se javi i vrate se pare ako ne možeš poslati. Ja ako ne pošaljem isti dan - šaljem sutradan i ne bih nikome tolerirala ni 5 dana bez objašnjenja.
2017 10 20
Ja sam dobila "super ugodan komentar" i čuđenje jer sam se usudila pitat jel paket poslan nakon dva tri dana nejavljanja? Takva razina komunikacije joj ne odgovara. I još sam se prije usudila pitat jel novac sjeo na račun! Čudooo, takvo što nije doživjela nikad ovdje. Eto, sto ljudi sto ćudi, deset žena dvista ćudi :o Obično se ne sekiram baš, al ako se zareda nekoliko situacija u kratkom periodu onda mi zna dignut tlak stvarno!
2017 10 20
> Majalike: > Ja sam dobila "super ugodan komentar" i čuđenje jer sam se usudila pitat jel paket poslan nakon dva tri dana nejavljanja? > Takva razina komunikacije joj ne odgovara. > I još sam se prije usudila pitat jel novac sjeo na račun! > Čudooo, takvo što nije doživjela nikad ovdje. > Eto, sto ljudi sto ćudi, deset žena dvista ćudi :o > Obično se ne sekiram baš, al ako se zareda nekoliko situacija u kratkom periodu onda mi zna dignut tlak stvarno! Slažem se s navedenim.. Nije bas lako nama koji se odlučimo na kupnju s obzirom koliko ima prevara na krpicama i izdvojimo novac i nakon uplate cekamo na iglama hoce li se prodavačica javit da je poslala ili ce za.. i nikad se ne javit.
2017 10 20
> indigorisk: > > Majalike: > > Ja sam dobila "super ugodan komentar" i čuđenje jer sam se usudila pitat jel paket poslan nakon dva tri dana nejavljanja? > > Takva razina komunikacije joj ne odgovara. > > I još sam se prije usudila pitat jel novac sjeo na račun! > > Čudooo, takvo što nije doživjela nikad ovdje. > > Eto, sto ljudi sto ćudi, deset žena dvista ćudi :o > > Obično se ne sekiram baš, al ako se zareda nekoliko situacija u kratkom periodu onda mi zna dignut tlak stvarno! > Slažem se s navedenim.. > Nije bas lako nama koji se odlučimo na kupnju s obzirom koliko ima prevara na krpicama i izdvojimo novac i nakon uplate cekamo na iglama hoce li se prodavačica javit da je poslala ili ce za.. i nikad se ne javit. Ma čak nisam bila na iglama hoće poslat nego ako si rekla poslat sutra i onda se logiraš i ne javljaš to mi nije u redu. Treba se držat dogovora ili ako naravno zbog obveza ili nešto nisi stigao javit se, to je sve. A cura ima brdo povratnih i ovo mi je vrh od doživljaja do sada, reakcija mi je toliko biserna da još ne mogu sebi od čuđenja, i još uvrijeđeno odgovara da se više nikad ne javljam jer ne želi više surađivat sa mnom.Ali naravno, ovu suradnju ne želi povuć iako ja bih nakon takvog nastupa. Krpice bi trebale bit zabava i razbibriga.
2017 10 20
Eh... ja uplatila prije više od mjesec dana i otad ni pisma ni pozdrava. A korisnica je imala više od 200 pozitivnih i niti jednu negativnu tad. :/
2017 10 23
1 2