Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - dodane nove kategorije i veličine

Danas sam se jedva ulogirala i nemoguće je staviti fotografije.
2017 11 06
Kada će se više poduzeti nešto da krpice normalno fukcionirajuuuuu :s :s :s :s :s :s
2017 11 06
Ne znam u čemu je problem i ne znam kada će biti riješeno. Primite moje isprike.
2017 11 06
Jesam nešto propustila ili se više ne može tražiti po kategorijama, npr.odjeća za djecu ili obuća po broju??Hvala!
2017 12 02
Bilo bi dobro kad bi se moglo sortirat "omiljeno" na istu foru kao što se mogu sortirat artikli koje prodajemo. :)
2018 01 07
Bilo bi dobro da otvara slike, 40 posto slika ne moze otvoriti😒
2018 02 02
> NinanaNina: > Bilo bi dobro kad bi se moglo sortirat "omiljeno" na istu foru kao što se mogu sortirat artikli koje prodajemo. :) Joj to bi bilo fantastično!! Imam puuno stranica omiljenih ,:)
2018 02 02
razdvojite odjeću mušku od ženskih, npr. tražim žensku košulju, ili hlaće ... ukucam veličinu I tu bude sve pomiješano I muško I žensko, neznam zašto kad postoji kategorija - za muškarce... mislim da je tako I sa obućom..
2018 02 24
Parfemiči original povoljno kod mene također trazim povoljno original parfeme moze i trosene
2018 04 14
Na mobilnoj verziji vam fali filtriranje, npr. kliknem odjeća i nema nigdje mogućnosti odabira točnog broja nego moram pretraživat svu odjeću... na laptopu ima, na mobu ne.. (ne mislim na tražilicu da upisujem nego bas oni checkboxevi za kliknut).
2018 06 09
1 2 3 4