Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MIŠLJENJE O ZARA ČIZMAMA?

Zanima me Vase misljenje o ovim zara cizmama.Ja sam se zaljubila u njih,a vidim i dosta cura,instagram je prepun njima haha ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/146b46fc333bc58048ce60c917b73e69.jpg)
2017 10 20
Hej,sviđaju se i meni,pogotovo jer imaju te remencice i zakovice.Baš izgledaju bajkerski...ja bi slične samo da im je sara nešto duža.
2017 10 20
Predobra su! Ali jbg kad znam da ih pola instagram ima onda nema šanse da ih kupim....
2017 10 20
Meni su grde.
2017 10 20
Mene zanima jel udobna ta zara obuca? Uvijek cipele kupujem u trgovinama samo sa cipelama pa nemam povjerenja u zaru
2017 10 20
> LadyBety: > Mene zanima jel udobna ta zara obuca? Uvijek cipele kupujem u trgovinama samo sa cipelama pa nemam povjerenja u zaru skupa da, jeftina ne. otprilike tako :)
2017 10 20
Klonovi svuda oko nas..
2017 10 20
Svašta sam vidjela,ali da netko prodaje hit zarine cizme poguljene i ogrebane po cijeni od 300 kn,samo zato sto su zara i placene puno vise...e to ne razumijem
2017 10 20
Meni su jako lijepe, ali ne kupujem obucu u takvim high street ducanima jer sve cipele koje sam do sada kupila tamo bile su jako nekvalitetne i neudobne, a skupe.
2017 10 21
meni je to sve preravno pa nisam nikad poželjela ništa ni probati, sve mi izgleda tako neudobno da u tome ni do prvog tramvaja ne bih stigla
2017 10 21
Evo ja sam ih kupila i inace mi zarine cipele nisu bas udobne al ove zacude jesu,bas su super mogu po cijeli dan biti u njima > LadyBety: > Mene zanima jel udobna ta zara obuca? Uvijek cipele kupujem u trgovinama samo sa cipelama pa nemam povjerenja u zaru
2017 10 21
Ove imaju povisen dzon tako da su stvarno udobne,cijeli dan izdrzim bez problema > sanjaurban: > meni je to sve preravno pa nisam nikad poželjela ništa ni probati, sve mi izgleda tako neudobno da u tome ni do prvog tramvaja ne bih stigla
2017 10 21
Ni ja nisam ljubitelj toga ali ove su mi se bas svidile ii stvarno su jako udobne cizme > northlane: > Meni su jako lijepe, ali ne kupujem obucu u takvim high street ducanima jer sve cipele koje sam do sada kupila tamo bile su jako nekvalitetne i neudobne, a skupe.
2017 10 21
Jaooo to sam i ja vidila,katastrofa nikako ne razumijem to..> Vesna077: > Svašta sam vidjela,ali da netko prodaje hit zarine cizme poguljene i ogrebane po cijeni od 300 kn,samo zato sto su zara i placene puno vise...e to ne razumijem
2017 10 21
Meni se isto zbog toga bas svidjaju.. > smokedeyes28: > Hej,sviđaju se i meni,pogotovo jer imaju te remencice i zakovice.Baš izgledaju bajkerski...ja bi slične samo da im je sara nešto duža.
2017 10 21
1 2 3 Sljedeći