Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pomoć - Carina

Niko nigdje ne proslijeđuje.dalje ide poštom.imaš pitanja? Šalji inbox
2017 10 20
Nisam ni mislila ovdje nositi kad to nije ni traženo od mene. Sve sam saznala, budem poslala papire pa cu vidjeti. Ako budem trebala platiti PDV, dakle 40-ak kn, platit cu al sam malo iznervirana jer na aplikaciji pise 149 kn i onda mi banka na kartici naplati po njihovom tečaju jbg, znat cu za sljedeci put..
2017 10 20
A ma. Mene je dosta stranaka dolazilo sa tim upitom, jedna mi je bila dosla van sebe, traži carinu i riva 8 - (dal je njoj pisalo tako na neku obavijest ili je sama zaključila to ne znam) jer da mora dostaviti EORI broj, da bezobraznici joj hoće naplatiti zbog iznosa od 50 dolara, i da je naručivala i jakne i robu koliko puta u vrijednosti od 200-300 dolara i nije nikad ništa platila....ja sam joj rekla da ne mogu vjerovati da ne zna da iznad 22 eura se naplaćuje pdv i iznad 150 eura carina....a ako je roba naručena iz EU, onda ništa se ne plaća..žena me sva u čudu gledala, nije mi vjerovala 😂😂😂. Od onda sam se raspitala di je carina i koji je broj, ma neću se ja sa tim luđacima više natezati, neka im carina objasni 😎. Sam napisala gore, i ako mi je iznos iznad 20 dolara ja uvijek zamolim da mi napise 20, a fejk inače ne naručujem tako da nisam nikad imala posla sa njima 😉. Ma neću ovoj državi ni kune više dati, koliko nas kradu👿
2017 10 21
> LornaSabic: > Nisam ni mislila ovdje nositi kad to nije ni traženo od mene. Sve sam saznala, budem poslala papire pa cu vidjeti. Ako budem trebala platiti PDV, dakle 40-ak kn, platit cu al sam malo iznervirana jer na aplikaciji pise 149 kn i onda mi banka na kartici naplati po njihovom tečaju jbg, znat cu za sljedeci put.. Banka ti uvijek naplati prema najskupljem tečaju, u to sam sigurna jer sam puno puta provjeravala...već neko vrijeme imam najnoviju Ali aplikaciju koja ti prikazuje iznos u kunama, pa ću baš provjeriti sljedeći put kad budem nešto kupovala razliku u iznosu, ajde sad i mene to zanima.....
2017 10 21
> LornaSabic: > Nisam ni mislila ovdje nositi kad to nije ni traženo od mene. Sve sam saznala, budem poslala papire pa cu vidjeti. Ako budem trebala platiti PDV, dakle 40-ak kn, platit cu al sam malo iznervirana jer na aplikaciji pise 149 kn i onda mi banka na kartici naplati po njihovom tečaju jbg, znat cu za sljedeci put.. Obračunava se u banci uvijek prema najskupljem
2017 10 21
Nikad nisam isla za tim jer nisam nikad uzimala nista skuplje al eto saznala sam bas sada na ovaj način 🙄 Na greškama se uci
2017 10 22
Ako netko jos ovo prati... Nisu mi naplatili carinu ni PDV jeeej 😄 ali su mi naplatili postupak carinjenja 18,50 kn. Bezveze 🙄
2017 11 08
1 2