Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tester Box ili Beauty Box?

Pozdrav! Zanima me da li je koja od vas naručila neku od kutija i kako ste s njom zadovoljne? Te ukoliko ste naručile i imate iskustva s obe, koja se po vama više isplati? Naručila sam par puta Tester Box i koliko-toliko sam zadovoljna; dobro dođu mali testeri seruma i sličnih kremica prije nego što se odlučim za kupovinu istih, no nikada nisam naručila Beauty box pa me zanima koji je po vama bolji?
2017 10 20
Procitaj si ovdje iskustva cura http://www.forum.hr/showthread.php?t=848550&page=73 Moj savjet: za 100 kn bolje kupi nesto sto znas da ti odgovara u punoj velicini. Il stedi pa kupi neki adventski kalendar. Tako ces imat mala "iznenadenja" svaki dan u 12 mj.
2017 10 20
Po meni je tester box bolji...par puta sam uzela beauty box u kojem pola nije bilo "beauty" nego cajevi ,djetne stvari i gluposti
2017 10 20
Uloži kunicu više pa naruči neki izvana. Ovi naši su jad i bijeda.
2017 10 20
Da tako se i meni čini, doduše nisam nikada naručila Beauty box pa sam htjela čuti iskustva iz prve ruke. :) > Pepita1990: > Po meni je tester box bolji...par puta sam uzela beauty box u kojem pola nije bilo "beauty" nego cajevi ,djetne stvari i gluposti
2017 10 21
Ma da? Nikada nisam razmišljala o tome... Imaš neku preporuku? > LeSock: > Uloži kunicu više pa naruči neki izvana. Ovi naši su jad i bijeda.
2017 10 21
> Pepita1990: > Po meni je tester box bolji...par puta sam uzela beauty box u kojem pola nije bilo "beauty" nego cajevi ,djetne stvari i gluposti Baš tako
2017 10 21
> Blliss: > > Pepita1990: > > Po meni je tester box bolji...par puta sam uzela beauty box u kojem pola nije bilo "beauty" nego cajevi ,djetne stvari i gluposti > Baš tako A da ne spominjem kad je jednom dosla knjiga koja je zauzela pola kutijice...a vidim da neke pisu i kondom?? Juha za mrsavljenje? Ono ili ce neko popiz*** jer knjiga nije beauty stvar ili nekom nabijas komplekse s faking juhom
2017 10 22
> Pepita1990: > > Blliss: > > > Pepita1990: > > > Po meni je tester box bolji...par puta sam uzela beauty box u kojem pola nije bilo "beauty" nego cajevi ,djetne stvari i gluposti > > Baš tako > A da ne spominjem kad je jednom dosla knjiga koja je zauzela pola kutijice...a vidim da neke pisu i kondom?? Juha za mrsavljenje? Ono ili ce neko popiz*** jer knjiga nije beauty stvar ili nekom nabijas komplekse s faking juhom Čula sam da su navodno jedom prilikom dobile bojice ili tako nešto.... nije mi jasno zašto takve stvari, koje nisu povezane sa kozmetikom i ''ljepotom'', stavljaju u kutijice. ,:( Naručila sam tester box dva puta i dobro su mi došli neki testeri da vidim kakvi su proizvodi prije no što se odlučim kupiti, a isto tako i putna pakiranja kada idem negdje na kraći period. Mislila sam naručiti beauty box, ali mi se čini da se to neće dogodit x-)
2017 10 22
da jednom bio i omekšivač
2017 10 22
Beauty box nikad vise... Tester narucim koji put i za sada sam zadovoljna... Neke proizvode sam kupila u full size velicini jer su mi bili super. Ovaj mj sam narucila, utorak dolazi kutijica pa cemo vidjeti ;)
2017 10 23
Pa vecvinu tih testera iz Testerboxa mozete i ljekarni dobit besplatno.
2017 10 23
> Aveira: > Pa vecvinu tih testera iz Testerboxa mozete i ljekarni dobit besplatno. U većini ljekarna i trgovina u kojima sam pitala za testere dobila sam odgovor da nemaju ili okretanje očiju i isto tako ''nemamo'' :) Ne znam kada sam zadnji put dobila tester za nešto što sam tražila i imala interes da kupim.
prije 29 dana, 19:27
Zadnji tester box mi se svidio... Planiram naruciti opet al pretplate ne kupujem.
prije 9 dana, 22:02