Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Mala maca, udomljavanje

Pozdrav cure! Ovako, jedno kratko i brzinsko pitanje... Znači imam macu staru godinu dana, udomljenu s ceste(dečko ju je pronašao u kartonskoj kutiji pored trgovačkog centra). Udomila bih još jednu, također s ulice, e sad me zanima kako to funkcionira zajedno? Kolika je vjerojatnost tuče i nereda? Ne brine me ljubomora jer znam da su mace vezane za prostor a ne za vlasnika, ali svejedno me strah reakcije i da kasnije ne bi morala jednu udomljavati ponovno negdje drugdje... Hvala!!!
2017 10 24
Na početku će siktati jer će se starija maca osjećati uvrijeđeno,ali treba samo strpljenja. Mojima je trebalo 2 mj,ali je to zato jer je stariji bio razmažen. Sigurno će se složiti samo je pitanje vremena
2017 10 24
To me i brine... Moja je isto do boli razmažena i pokvarena... I dečko i ja radimo i dosta vremena bi bile same, bojim se da joj ne bi nešto napravila :| . Kažu mi neki da prevladaju majčinski osjećaji, e sad koliko je to moguće... Moja mica ne izlazi van iz kuće, isključivo je kućna mačka, samim time doticaj sa drugim macama nema, ima jedino preko prozora s macom gazdarice kuće, i to se “tuku” kroz škure žaluzina, gurne moja nogu van a ova skače na nju ko luda, mada je ta njezina maca i starija već pa možda i zato... Ne znam, htjela bi spasiti ju, a opet strepim.
2017 10 24
> lollip: > To me i brine... Moja je isto do boli razmažena i pokvarena... I dečko i ja radimo i dosta vremena bi bile same, bojim se da joj ne bi nešto napravila :| . > Kažu mi neki da prevladaju majčinski osjećaji, e sad koliko je to moguće... Moja mica ne izlazi van iz kuće, isključivo je kućna mačka, samim time doticaj sa drugim macama nema, ima jedino preko prozora s macom gazdarice kuće, i to se “tuku” kroz škure žaluzina, gurne moja nogu van a ova skače na nju ko luda, mada je ta njezina maca i starija već pa možda i zato... Ne znam, htjela bi spasiti ju, a opet strepim. vjeruj mi da će doći na svoje, samo im daj dosta vremena, prihvatit ce se sto posto. potrazi na stranici prave šape, imaju upute kako novu macu predstaviti staroj. gdje ima volje ima i nacina, ja bih rekla ❤
2017 10 25
Jesi udomila? Kak ide upoznavanje?
2017 10 29