Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Njuskalo prevara

POZDRAV CURKE :) trebala bi jedan savijet a ne znam kome da se obratim.. Narucila sam preko jedne osobe na njuskalu Hunter cizme prije 3 tj.. rekli su dostavu kroz par dana ali nista nikad nije doslo.. Uplatila sam 200 kn na racun, i sad se vise ne javlja.. saljem mailove ali nitko nista Moze mi dat netko savijet sto da ucinim? Ako ju prijavim policiji da li ce sta biti? Da li ce ju neko trazit ? Prvi put mi se ovo desilo i ne znam sta da radim Hvala unaprijed
2017 10 24
Mozda vec ima nekoliko prijava na polilciji i jedva cekaju jos jednu prijavu da pokrenu akciju protiv prevaranta iako mozda policija nekad nece odmah odreagirati, ali sigurno da hoce kad se skupi par prijava i ona/on sam dolija prvo prijavis njuskalu adminu i oni ce maknuti oglas da jos netko ne nasjedne i ako je bilo jos prituzbi mozda i sami dodatno prijave na policiju i prije nego njuskalo makne oglas slikaj oglas da imas kao dokaz za policiju uz podatke za uplatu, mozda vec ima prituzbi na tog prodavaca
2017 10 24
i ako slucajno radi ocitu preprodaju tipa da ima sve brojeve modela cipela ili jos bolje ako prodaje fejk mislim da policija takve jedva ceka
2017 10 24
Na koje je ime išla uplata
2017 10 24
Bilo je naznaceno da je fejk... pa mislim da se tu ne moze nista vec je maknut oglas. ISABELA KONJICIC je bilo ime na koje je uplaceno.. . Ne znam ne mogu nigdhr pronac nakon koliko ide tuzba po dorhu.. mislim da za 200 kn moram sama ili?
2017 10 24
Jesi li je probala naći na fejsu? Postoji li broj telefona na Njuškalu? Pokušaj s telefonskim imenikom. Ako se ne varam, Policija reagira na prijave o prevarama od min 2000 kn.
2017 10 24
Probala sam ali nista.. nemam br telefona ni adresu samo ime i prezime.. posti sam u posti uplatila ne mogu biti sigurna ni da je pravo.. Ona se ne javlja saljem mailove nista... deaktiviran joj je racun na njuskalu... ne znam sto da radim
2017 10 29
Kod registracije na njuskalu mora se upisati oib a za mob nisam sigurna pa probajte kontaktirati njihovu tehnicku podrsku i objasniti situaciju pa Vam mozda pomognu ako imaju kakve dodatne info o osobi.
2017 11 02
Ma ne zele dat podatke.. al proslo je vec mj dana.. ohladila sam se vec... skolu sam naucila.. Hvala svima
2017 11 04