Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Čišćenje lica

Pozdrav, zanima me sto koristite za umivanje lica? Za čišćenje lica? Ja imam dosta mitesera i tu i tamo mi iskoči neka akna.... neznam sta bi bilo najbolje....
prije 23 dana, 11:50
Protiv mitesera ti nece pomoci nista osim mehanickog istiskivanja. Opcenito za umivanje, za SVE tipove koze, cak i ako imas jako masnu kozu, preporucama Baleinu rozu pjenu za umivanje za suhu kozu. Dobro cisti, a opet je blaga.
prije 23 dana, 14:10
Clean & Clear tonik mi jedini pomaže, i neki iz Avona
prije 23 dana, 18:04
Koristim la roche posay micelarnu odlicna!!!! je ali koža mi je se brzo zasitila :/
prije 23 dana, 23:16
Hvala...
prije 22 dana, 14:30
> Tinaživko: > Pozdrav, zanima me sto koristite za umivanje lica? Za čišćenje lica? > Ja imam dosta mitesera i tu i tamo mi iskoči neka akna.... neznam sta bi bilo najbolje.... :") :") :'(
prije 22 dana, 19:12
Meni odlično odgovara od lusha losion za čišćenje lica 9 to 5. Masna koža sklona prištićima
prije 21 dan, 15:46
Meni odgovara baleina krema za pranjee lica roza bočica za suhu kožu imala sam brdo mitesera na nosu sad ih više skoro i nemam i Lorealovu micelarnu vodu također s rozim čepom za suhu i osjetljivu kožu :)
prije 21 dan, 17:04
Je li tko isprobao Baleinu peel-off masku za lice s aktivnim ugljenom? Ja sam je kupila prije dva tjedna, ali nisam jos isprobala, citala sam da ostavlja crvenilo pa me malo strah. Nadala sam se da ce biti crnija, ali vise je tamnosiva i malo prozirna.
prije 20 dana, 20:55
> anablabla: > Je li tko isprobao Baleinu peel-off masku za lice s aktivnim ugljenom? Ja sam je kupila prije dva tjedna, ali nisam jos isprobala, citala sam da ostavlja crvenilo pa me malo strah. > Nadala sam se da ce biti crnija, ali vise je tamnosiva i malo prozirna. Isprobala sam, ne ostavlja crvenilo, no nije poput onih s interneta, bas ovako kako ste vi naveli, sivkasta i prozirna. Inace, tko ima problem s aknama, preporucam djecju kremu Sudokrem, super je kad se preko noci namaze. Stvarno pomaze.
prije 20 dana, 05:43
za mitesere je najbolje napariti lice i kad se pore otvore, nježno istisnuti, nisam se još susrela s čudotvornim sredstvom koje bi ih izvuklo van, no činjenica je da ih manje imam od kad koristim svakodnevni piling za lice.
prije 14 dana, 18:53
meni je odlično od loreal-a poklon paket. maska + gel za čišćenje. lice mi se u dva očistilo, brutalno :D
prije 6 dana, 17:50
Zeolit maska mi je super stvar, dobila ju na poklon, sve pore lijepo počisti. osim toga ja koristim pincetu za mitesere- nema do mehaničkog čišćenja. ziaja manuka linija je isto odlična za kožu sklonu stvaranju mitesera.
prije 4 dana, 16:46
Hvala vam na savijetima... samo da kazem da sam vec par puta stavila sudocream na lice kad bi mi se izbacile akne, i stvarno dijeluje da!
prije 3 dana, 01:15
Losion koji mi propiše doktorica(jedino on pomaže) ove svakakve maske , kremice mi još više naškode)
prije 2 dana, 00:18