Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Bok curke Mistery box

Bok curke nova sam na krpicama, prodajem mistery box kutije, kutije sadrze odjecu,obucu,nakit,kozmetiku,djecju robicu,bozicnu temu,bit ce i tematskih, najvise da se zenice rasvesele kad vide sta su sve dobile doslovno za dzabe :D za sve koje vole poklone kao i ja a najvise za one koje vole iznenadenja😙
2017 11 04
ovdje ti curke već dobivaju mačka u vreći pa ne znam kako će ti ovo proći.... teško mi je dati 200 kn i kad vidim stvar a kamoli kad ju ne vidim..
2017 11 04
Na profilu samo misteriozna ponuda bez i jedne povratne informacije. Ne znam kako drugima ali meni bi to bilo previše rizično😶
2017 11 04
Nece ti to bas proci, ne kazem da ces varat ljude al nakon tolikih prevara ovdje ljudi su oprezni. Nemas povratnih niti ista..
2017 11 04
Kao sto su cure prije mene rekle ne znam kako ce ti to proci ovdje no pokusaj, ja iskreno prva ne bi kupila...
2017 11 04
I ja isto planiram takvu ponudu! Mistery box kutije (što zvuči kao 'imam osjećaj za filing') su zakon! Moje će koštati cca 300 kn , a kupilice će biti neopisivo iznenađene kad ih otvore i vide da su prazne.
2017 11 04
Kužim da nije mystery više ako otkriješ barem nešto :') no koliko pari obuće se nalazi u onom boxu za 300kn s obućom? Nije da bih kupila nego čisto malo da si zbrojim. Navedene marke pod tim oglasom ne kupujem jer su preloše za obuću tako da ako u boxu nije 10 pari - i nije ti neka računica ni iznenađenje. Neće ti ovdje proći takvo što
2017 11 04
Cure su u pravu,takve stvari ovdje ne prolaze
2017 11 04
A sve ja to razumijem ali voljela bi da ima vise toga, isto kao i dok poklone saljes😊 volim tako nesto a i imam stvarno previse svega rado bi se rjesila po niskim cjenama... i znamo koliko sta kosta tako da za 60 komada robice igracka i kozmetike stvarno ok cjena za 250 kn...ja osobno bih rado kupila tako nesto :) al vidjet cemo kako ce ici kuzim ja da su i ljudi skepticni
2017 11 04
Planiram prodavat i po velicinama tako da bi S kutija recimo odjeca..obuca.kozmetika nesto od toga ili izmjesano bilo 100 kn M kutija 200 kn L kutija 300 kn I nebi bile vece cjene da je neznam 40 pari obuce..ili 50 pari hlaca pa haljina itd...uvjek ista cjena a tona robe :D Imala bi i XS kutija moja izmisljotina😂 isto to sve samo manji paketic po 50 kn al dosta komada unutra🙂
2017 11 04
> Hana-Hana: > sta su sve dobile doslovno za daba doslovno? doooooslovno? aj ti meni reci...dam 250 i pitaj boga kaj ću dobit. Jel to moj stil? Možda. Jel mi se boje sviđaju? Možda. Jel mi stoji kroj? Možda. Preveliki novci da bih se kockala. Da imaš neki, kajaznam, box za tipa 40kn, 50kn s poštarinom, aaaajde moooožda. Vjerojatno ne jer opet, stil?
2017 11 04
Stilovi su razni da..al nije nista iz proslog stoljeca ima svakakvih stvarcica za sve :) ima i manjih XS kutija ona je 50 kn Ima po velicina kutije, ima tematskih, ima po kategorijama, poanta je iznenadenje kad mnogo toga dobite za male novce 🙂
2017 11 04
> Hana-Hana: > kad mnogo toga dobite za male novce 🙂 Kaj nije doslovno džabe? :")
2017 11 04
> SaraKedavra: > > Hana-Hana: > > kad mnogo toga dobite za male novce 🙂 > Kaj nije doslovno džabe? :") > Jeste tako je :P nisam ti bas draga 🙂 hehe a ti meni bas jesi, ja volim sve ljude 😊
2017 11 04
pa je, razlika je velika, ali je i razlika u tome da te iste traperice ili haljinu vidim, opipam i probam prije kupovine. Za 300 kn ne bih traperice na krpicama kupila ni da imaju sliku. To ti pričamo. Ajde da imaš ogroman lot za prodat, ali ovo je onak...
2017 11 04
1 2 3 4 5 Sljedeći