Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Black friday

Bok cure, zanima me znate li kad će to biti? Nekako sredinom ili krajem ovog mjeseca, ako se ne varam? Koliki budu popusti na asosu, mangu..? I jel bude free shipping možda ili ipak ne? Hvala :")
prije 20 dana, 18:55
Zadnji petak u 11.mjesecu ;)
prije 20 dana, 19:09
Znači, 24. Taman! :D
prije 19 dana, 13:39
Jel ima toga i u dućanima? ili samo na netu? Ako se netko sjeća kako je bilo prošle godine, ja sam baš bila u besparici tad haha
prije 19 dana, 13:53
Jel to bilo prošle godine kad je mangooutlet.com sav zablokirao pa su cijene bile bez 0? Npr, neki kaput od 600 je bio 60kn i sl.? Pa su ljudi za koju stotinu kn svega natrpali u košaricu a na kraju mango povukao narudžbe jer se dogodila neka greška u sustavu, kako li već?
prije 18 dana, 18:23
> KreativnoSelo: > Jel to bilo prošle godine kad je mangooutlet.com sav zablokirao pa su cijene bile bez 0? Npr, neki kaput od 600 je bio 60kn i sl.? Pa su ljudi za koju stotinu kn svega natrpali u košaricu a na kraju mango povukao narudžbe jer se dogodila neka greška u sustavu, kako li već? Nije, to je bilo predlani negdje u 5. mjesecu. Edit: Narudžbe su sve isporučene zahvaljujući ecc-u 😎
prije 18 dana, 21:09
Aha, ok. :)
prije 17 dana, 11:37
H&M od danas na webu ima -30% na mali dio do 19. i free pt do 22. 11. Ništa s moje wish liste :( Čekam petak :D Asos će biti na -30 %, negdje sam pročitala..
prije 7 dana, 21:34
Evo i ja sam odlučila sve svoje artikle staviti u pola cijene, ako nekom nešto upadne u oko ;)
prije 7 dana, 23:29