Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Božićno darivanje

Heii dame 😃 jeste li za darivanje? Gledam po drugim forumima se organizira bozicno darivanje. One koje se prijave ispunjavaju upitnik sa parom kojega dobiju. Darivanje je bar meni fora i sudjeluje ih dosta. Okvirna cijena poklona je 150kn (s ukljucenim pakiranjem/zamatanjem i slanjem). Mislim da je to dovoljno s obzirom da je upitnik opsiran, a i da ne bi bilo razocaranja da je netko ulozio dosta novca a dobio je tipa cokoladu i cestitku. Tko zeli sudjelovati moze se prijaviti do 15.11 tako da se javi na temu da sudjeluje 😃
prije 14 dana, 17:57
Upitnik koji cete ispuniti i medjusobno si poslati: -ime i prezime: mogu li primiti paket putem pošte: mogu li primiti paket putem Tiska: mogu li poslati paket putem pošte: mogu li poslati paket putem Tiska: adresa: šifra prodajnog mjesta Tiska: broj telefona - mobitela (u slučaju da želim paket putem Tiska): godine: djeca: kućni ljubimci: boja kose: boja očiju: nijansa i tip kože lica: tip kože tijela: konfekcijski broj: alergije, stvari koje izbjegavam: od nakita volim – zlato/srebro/bižuterija/nešto drugo: par najdražih proizvoda dekorativne kozmetike (navesti točno koji): par najdražih proizvoda preparativne kozmetike (navesti točno koji): kozmetička opsesija (nešto bez čega ne mogu ili kupujem u velikim količinama): kozmetički proizvodi koje uopće ne koristim: boje koje preferiram u kozmetici (sjenila, nijanse pudera, šljokice i slično): najčešće kupujem __________ iako znam da mi ne treba jer kod kuće imam dovoljno zaliha. zadnja 3 proizvoda koja su me oduševila: zadnja 3 proizvoda koja su se pokazala kao promašaj: kozmetički brend koji preferiram: što od hrane voliš/ne voliš: što od pića voliš/ne voliš: knjige koje volim/ne volim: boje koje volim: opišite sebe u nekoliko riječi: volim (nabrojite nekoliko stvari): ne volim (nabrojite nekoliko stvari): stvari koje skupljam: čega imate previše: koje filmove/serije voliš: kakvu glazbu slušaš: tip i dužina kose: koje slatkiše najviše voliš: najdraže mirisne note: mirisne note koje ne podnosim: koji miris trenutno koristiš: koje mirise voliš/ne voliš (u gelovima za tuširanje): preferiraš li kupke ili tuširanja: koji miris trenutno koristiš (u proizvodima za tuširanje): želite li slati u inozemstvo: (ukoliko ima forumašica koje nisu iz HR) najčešće koristim ove proizvode za kosu (navesti točne nazive): koje proizvode za kosu bi htjela probati (navesti točne nazive):
prije 14 dana, 17:58
Ni najmilijima ne kupujem poklon od 150 kn pas mater 😂
prije 14 dana, 18:44
> LornaSabic: > Ni najmilijima ne kupujem poklon od 150 kn pas mater 😂 Pod tih 150 kuna mislim na cjelokupnu vrijednost paketa, bilo da ces pokloniti nesto sa svoga profila ili/i kupiti u trgovini + postarina je uracunata
prije 14 dana, 18:56
najbolje bilo da sama odlucis sto zelis da ti se posalje :D
prije 14 dana, 18:58
> LornaSabic: > Ni najmilijima ne kupujem poklon od 150 kn pas mater 😂 x-)
prije 14 dana, 20:14
Aleluja! Može li još koje pitanje u upitniku? :')
prije 14 dana, 20:15
Mene je umorilo i samo citanje upitnika🙉
prije 14 dana, 20:26
> Nina667: > Okvirna cijena poklona je 150kn (s ukljucenim pakiranjem/zamatanjem i slanjem). Mislim da je to dovoljno s obzirom da je upitnik opsiran, Ma nije opširan, ne, mogla bi svaka korisnica još nešto dodati pa bi do Nove Godine ispunili upitnik ili do Uskrsa. :") (Ovo mi je od tebe ipak NAJ poklon, nasmijala sam se do suzica. :') )
prije 14 dana, 20:36
Još samo da se u upitnik ubace pitanja o sportu... :') :')
prije 14 dana, 20:53
Nema nista od ovoga...
prije 14 dana, 21:46
Ja pola odgovora ne znam 🤔🤔
prije 14 dana, 21:58
> supermamica: > Još samo da se u upitnik ubace pitanja o sportu... > :') :') Super ideja. Vjerujem da ima cura koje bi međusobno sportske navijačke rekvizite razmijenile. Evo, ja poklanjam šal jednog od klubova, za uzvrat očekujem kuglicu polo sporta, s konjem naravno. x-)
prije 14 dana, 22:21
Ja se prijavljujem, ali možda je ipak normalnije da cura koju dobijem i ja popričamo tipa: bok, koju veličinu nosiš, treba li ti što od kozmetike, imaš li djecu? I po tome mogu poslati poklon, ili još pitati: poslala bih ti traperice 38, i još nekoliko sitnica, jesi za? Ovo boja očiju nigdje veze, nismo na Tinderu ugl prijavljujem se svakako
prije 14 dana, 22:28
Ako ne zelite sudjelovati ne vidim vasu svrhu da pljujete po upitniku i temi!
prije 14 dana, 23:08
1 2 Sljedeći