Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kuca ili stan.?stan ili kuca?

Evo moje cvijece u punom cvatu,nesto mi slika ode naopako >:(
2017 11 12
> sanela1986: > Ovo je stvarno prekrasno.prava priroda,svida mi se Hvala puno 😊 Pravi odmor za dušu!!
2017 11 12
predivno vam je cvijeće...i ja bih to....
2017 11 12
Poslat cu Vam sadnice,moze i na balkonu biti 8-)
2017 11 12
Yupiiiii nemam balkona....ali nekoj drugoj krpičarki će dobro doći...
2017 11 12
<3 naravno
2017 11 12
> sanjaurban: > Yupiiiii nemam balkona....ali nekoj drugoj krpičarki će dobro doći... neke ne vole cvijeće.....čudno mi je to čuti....
2017 11 13
Ja ga obozavaaammmmmm,pogotovo i proljece,i totalno me opusta,imam kolegicu koja ga nevoli,kaze neznam sta da radim s njim...e pa mogle bi temu otvoriti o razmjeni trajnica <3
2017 11 13
Živim u kući ali živjela sam i u stanu. Kuća- dobre strane-ne morate slušati svađe susjeda, lupanje vrata i redovito kršenje kućnog reda nego uživate u vlastitom miru, a djecu možete bez straha pustiti u dvorište da se igraju dok vi pijete kavu na terasi i nadgledate ih ili sređujete dvorište (o.p. ne morate ići u teretanu;-) ili se jednostavno igrate/valjate s njima na urednoj, održavanoj površini, bez straha da će se ubost na nešto i sl. Stan- dobre strane- nema brige oko fasade odnosno oko održavanja vanjskog dijela stana i brže čišćenje radi manje površine Uvijek bih radije ukoliko mogućnosti dozvoljavaju izabrala kuću.
2017 11 16
Prethodni 1 2 3 4 5