Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Banka HELP!

Iskustva s tekućim računom u drugim bankama osim HPB, ako tko ima, molila bih! :) Ja sam tamo i nisam baš zadovoljna uslugom, pa tražim dalje. Na pamet mi pada privredna. Hvala puno!!!!!!! Ariana
prije 13 dana, 15:39
Privredna i Addiko, iako je meni Addiko draza, nikad guzva, sve skoro mozes rijesiti telefonom
prije 13 dana, 17:40
A meni bas obratno, sa pbz prezadovoljna a adiko 0 bodova
prije 13 dana, 20:06
I ja jako zadovoljna s Pbz, čini mi se da je 8+7 kn mjesečno za održavanje računa i još nešto, ne mogu se sjetiti što. Nemam jer ne želim m Pbz; frendice koja imaju - kažu mi da odlično funkcionira. Super mi je mogućnost plaćanja na rate sa običnom karticom tekućeg, dostupnost bankomata itd. Ako ste na te argumente mislili ;)
prije 13 dana, 20:34
Muz je u pbz, imamo i njihov mbankig i super radi. Prakticki ni ne moras u banku, uplate mozes vrsiti preko bankomata. Ali kad ides u banku onda cekas 3 sata, jer su valjda svi tamo. Ja sam u Addiko i mali ima stednju otvorenu kod njih, do sad sve 5. Mozda je i do osoblja, ovdje kod mene su svi mladi i pristupacni..dok u pbz mi je osoblje koma
prije 13 dana, 20:51
Naživciralo me kaj te prisile na osnovni "paket" koji sadrži održavanje računa, dozvoljeni minus i karticu za otplatu na rate koji košta 33 kn. Ja sam htjela sam mogućnost odlaska u minus, a ne karticu za rate! Da, vidim da je u PBZ-u 7 kn održavanje računa i još 8 mobilno bankarstvo. To bi mi bilo ok.
prije 13 dana, 21:47
Običnom karticom tekućem platiš na rate? Kaj onda samo pri kupnji kažeš teti na blagajni da želiš na rate i na koliko rata? Jel moraš u banci reći koliko rata želiš ili je to promjenjljivo? Kod mene u HPB-u je to fiksno. Sada sam rekla da želim plaćati na 3 rate. I kolika je onda kamata na rate? Npr. ako je cijena predmeta 100 kn, koliko još daš banci? Sorry, imam puno pitanja, prvi put koristim takvu otplatu, pa sam malo teletabis :D :) Hvalaa svimaaaa :*
prije 13 dana, 21:52
E da, i kaže mi radnik u banci: MOŽDA ćete morati platiti 70 kn osiguranja godišnje jer radite u j.d.o.o. Plaćate li i vi osobno osiguranje?! Ako mi još i to uvale, prelazim u drugu banku.....
prije 13 dana, 21:58
> Ariana1: > E da, i kaže mi radnik u banci: MOŽDA ćete morati platiti 70 kn osiguranja godišnje jer radite u j.d.o.o. > Plaćate li i vi osobno osiguranje?! Ako mi još i to uvale, prelazim u drugu banku..... E to ti stvarno ne znam
prije 13 dana, 22:38
Da, obicna maestro kartica od tekuceg racuna - svaki ducan ima svoje propise - to nije do banke - mislim, ali necu tvrditi da je od 300-500kn moguce 3-6 rata, itd itd U Emezzeti npr mi daju na bilo koji iznos koliko hocu rata Ne placaju se nikakve kamate, isti je iznos.
prije 13 dana, 01:28
Npr. Nekidan sam bila u Mulleru - racun je bio 300 i nesto kn, prodavacica me odmah pitala hocu li na rate i koliko od 3-6. Kad tako placas - prva ti se ne skida odmah, nego za mjesec dana od kupovine Ne placam nikakva osiguranja
prije 13 dana, 01:30
kakva osiguranja? nešto si krivo razumjela ili ja nisam čula za to u Zabi je 20 kn - internet bankarstvo, dozvoljeni minus i mogućnost plaćanja na rate-Maestrom, također dobiješ i Visu također- nema šanse ništa obaviti telefonom
prije 12 dana, 15:42
Sanja, dotični gospon mi je rekao točno tako, polubahato. Trebam li spomenuti za MJESEC dana čekam da mi odobri dozvoljeni minus, i da me ne zove na telefon, kako je obećao kad RIJEŠI. (ok, to sam opet pokušala riješiti u petak, pa ajde, ok je da nazove danas do 19. Ako ne, mijenjam banku. Zatražila sam minus 17.10. i gospođa mi je objasnila kako će mi minus biti na raspolaganju od SUTRA. Aplauz. E da, i uredno su naplatili početkom mjeseca PAKET koji mi ne radi. I ne radi mi kartica tekućeg računa :@ :@ Dakle, ima li netko iskustvo sa zatvaranjem računa? Koliko to pak naplate?
prije 11 dana, 11:01
I, ima li pravo banka pitati gdje radiš..... to me do sad nisu pitali nikad. Valjda je vrijeme da malo pročitam zakon. eto. tnx
prije 11 dana, 11:49
Preporučujem Zabu, sve imam kod njih i super sam zadovoljna. Do 26.godine ti je sve besplatno, a nakon toga je dosta povoljno, a dobiješ sve što ti treba u paketu, navele su cure već gore ,
prije 11 dana, 15:59
1 2 Sljedeći