Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Ponuda dana, Crno jaje ...

Pozdrav! (: Je li itko kupovao ponude na ovim stranicama i jeste li bili zadovoljni? Zanimaju me jednodnevna putovanja, ovi adventi posvuda, Bled, Venecija i tako to. Kakvi su busevi i vodiči? Vidim da je Ponuda dana malo jeftinija nego Crno jaje, ima li kakve razlike? Sve informacije su dobrodošle. Hvala!
2017 11 12
Prije par godina sam isla na jednodnevni izlet u Veneciju, ali se vise ne sjecam preko kojeg portala, a i ne sjecam se ni koja je to agencija organizirala. Iskreno bilo je super, organizacija jako dobra kao i vodic. Putovanje mi je bilo isto kao i da sam otisla direktno u agenciju i uplatila. Samo sto je ovo bilo jeftinije. Sretno :)
2017 11 12
> HelloKitty21: > Prije par godina sam isla na jednodnevni izlet u Veneciju, ali se vise ne sjecam preko kojeg portala, a i ne sjecam se ni koja je to agencija organizirala. > Iskreno bilo je super, organizacija jako dobra kao i vodic. Putovanje mi je bilo isto kao i da sam otisla direktno u agenciju i uplatila. Samo sto je ovo bilo jeftinije. > Sretno :) Supeer :) hvala!
2017 11 12
Ja kupujem tamo sve što se ponudi :D Od depilacija, masaža, do pregleda za naočale. Autoturist ti preporučujem za jednodnevna putovanja, znam da imaju ponude na tim portalima
2017 11 14
Dosta sam puta kupila smještaj za putovanja preko tih portala i uvijek je bilo super, taman sam uzela jednodnevni izlet u Graz preko Kupime, prvi put idem na jednodnevni izlet pa ćemo vidjeti.
2017 11 14
Hvalaa! :D Skroz sam zaboravila na tu stranicu kupime, vidim da ima super ponuda (:
2017 11 14
Mene zanima dal je tko bio u Budimpesti? Vidim da je oko 400 kn al nekako imam filing da je dosta to "istroseno" i da se stalno obilazi(bez mogucnosti da se stane i nadivi ljepoti prirode i ukrasa) i putuje.Dal se moze sto kvalitetno vidjet po zimi,za advent? Bila sam prije par god u Beču i nije mi bilo bas nesto spektakularno,al lijepo za vidjet svakako I Zagreb nije loš.. Mislim ne znam,nisam neki putnik,al voljela bih cuti dojmove za advent putovanja i za novu.Kako uopce izgleda slavlje nove u drugoj drzavi? jel to slavite u sobi ili vani na trgu? 😀
2017 11 14