Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Space bag-gdje kupiti kvalitetne?

Hitno su mi potrebne space bag vreće:Đ Imala sam one iz Offertisima, ali ispalo je da koliko para, toliko muzike..nakon par dana su popustile i napunile zrakom. S druge strane, ako ću već dati više novca za to, želim da zbilja bude kvalitetno i izdržljivo pa vas molim preporuke:)
prije 12 dana, 21:12
Ovo i mene zanima, isto tako i iz ofertisime i pepca su me bas rqzocarale. Svake sezone nove kupujem :(
prije 12 dana, 21:54
Ja sam super zadovoljna onima iz Ikee, imam u svim veličinama... Jeftine su, kvalitetne i praktične http://www.ikea.com/hr/hr/search/?query=HAJDEBY
prije 12 dana, 22:34
Nisu skupa tako da ću ih probat prvom prilikom, hvala!:)
prije 12 dana, 23:51
Nema na čemu! Ja sam stvarno oduševljena, prošlo ljeto sam spakirala pola ormara za godišnji :D Nedavno vakumirala sve ljetne krpice, izvadila zimske, spas za ormare!
prije 12 dana, 00:36
Meni su ikeeine pustile nakon dva dana, bas sam bila razočarana 😥... kupila bi original space bag al su stvarno preskupe... 😣..
prije 10 dana, 14:08
Moje još drže isto kao kad sam tek vakumirala. Uvijek ekstra prođem spojeve sa onom bijelom stvarčicom koja se dobije uz njih, ne znam kako se zove x-) Sestra ih je kupila godinu dana prije mene pa sam i ja na njenu preporuku, a i bila sam ljubomorna na silno mjesto kod nje u ormaru; nije nam se još dogodilo da su popustile, nadam se da i neće... Ako neka i popusti, idem po nove, stvarno su povoljne
prije 10 dana, 23:53
ja imam iz TOP shop dućana, već 5godina drže kao i prvi dan..bila je ponuda 5 space bag-ova i isplati se svake kune :)
prije 8 dana, 11:19
> nartzum: > ja imam iz TOP shop dućana, već 5godina drže kao i prvi dan..bila je ponuda 5 space bag-ova i isplati se svake kune :) E takve meni trebaju, al da li vadis stvari pa stavljas druge ili si samo jedno zapakirala i to je to.. kod mene je situacija da svaku sezonu mjenjam robu. Tako da one koje i izdrze 1 sezonu, drugu nema sanse
prije 8 dana, 12:13