Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

lazljivica i prevarantica

http://mojekrpice.hr/ivy4862-17326 ili IVANA LEDINIĆ .iz peljesca dubrovnila ili stona.lazno je prijavljena pa vam nemogu reci odakle je.Radi se o tome da je kupila kod mene mango jaknu.naime njoj nije pasala velicina pa joj je bilo zao .nije znala sta ce pa je od te jakne napravila da sam ja u soku.iskidala je .napravila rupice ispod rukava itd.Godpodjica pati od psorijaze .malo je bolesna meni je zao radi toga.otkrila je par stvari od lazne prijave ma adresu do toga da je bolesna.lako sto je ona lazljiva mego ona vam je opasna za okolinu...sajetujem da joj niata ne prodakejete jer ce ona unistit sve zovo ako joj ne bude pasala .nemozete zamislit sta je napeavila od jakne koja je kostala u ducanu 800 kuna.i koja je bila u u stanju da je sama na napisala jakna je ok ..meni je zao za njeno stanje al jakna je ispravna otisla.nije atkl bio 50 kn pa da ce nit neispravan.ako je 400 kuna kostala kako moze otici neispravna.toliko lud nitko nije.jedino mi je zao a to ce mi bit lwkcija za ubuduce da poslikam puno puta.jer neznate dali netko iza moze da podnese sve sto bi pravedam covjek trebao podnijet..ZNACI : I V A N A L E D I N I Ć.ima par adresa.lazljivica.a moja jakna nazalost tome nije kriva
prije 12 dana, 21:37
Neznam čemu spominjanje bolesti i slično?? Znate da to ne smijete.Ako i jeste policajka ne smijete spominjati osobne stvari.Ja sam s njom siradjivala i bila je veoma ugodna suradnja.
prije 12 dana, 21:42
mene je lagala i sigurno nebi bila ovako povrijedkena os strane nje jer nije jakna bila pokidana.to jos nisam dozivila. ona je mene prozivala ludom i bolesnom i klela mene.to nemozete zamisliti.a sama je pokazala sta je na stvari
prije 12 dana, 21:45
Zašto bi artikl od 50kn bio neispravan? 🙄
prije 12 dana, 21:48
evo zbog ovakvih stvari me je nekada strah suradivati s nekim Meni je ovo van svega,ovako javno pisati o nekome
prije 12 dana, 21:50
http://mojekrpice.hr/forum/t/140157/prevarantica Ruganje na racun bolesti, hvala lijepa to vec govori o tome kakvi ste, a slike govore tisucu rijeci, da ja u 2 dana iznosila jaknu da izgleda kao da je nosena godinama. Logicno.
prije 12 dana, 21:53
Klela te, spominjane karme nije kletva, ako ste ispravna i postena osoba. Pa nesto nije u redu s vama kad je vama ovo ekstra ocuvana jakna.
prije 12 dana, 21:55
> borongaj: > mene je lagala i sigurno nebi bila ovako povrijedkena os strane nje jer nije jakna bila pokidana.to jos nisam dozivila. ona je mene prozivala ludom i bolesnom i klela mene.to nemozete zamisliti.a sama je pokazala sta je na stvari Na tvojim slikama se vide sva vanjska ostecenja. Naravno da si unutarnja preskocila. Kako ono, sta ces ti njoj ono? Doci na vrata jer si policajka? Najavljujes dolazak u uniformi i sa znackom ili bez? I sta ces joj tocno napraviti?
prije 12 dana, 21:56
Sram vas bilo! na slikama se vidi da je jakna nošena i trošena do bola i nitko normalan neće vam povjerovati da se to moglo tako iznositi u dva dana. I još se prijetiti svojim radnim mjestom i zanimanjem :@ Hiljadu puta ponovljena laž svejedno ostaje laž, pa možete otvarati teme svakih pet minuta - i dalje ćete biti lažljivica i prevarantica koja prijeti, vrijeđa i zlorabi svoje zanimanje.
prije 12 dana, 21:58
Di je onaj tiruriru gif s ambulantnim kolima za ovu finu i pristojnu policjoticu?
prije 12 dana, 21:59
Postoji već jedna tema iste tematike pa čemu još jedna? Mogli ste se uključit na prvu.
dovoljno je kaznjena
> borongaj: > dovoljno je kaznjena Jesi i ti bome. Intelektom.
prije 12 dana, 22:00
Misliš - neintelektom.
prije 12 dana, 22:00
Znas sto gospojice policajko,e,lažeš,lažeš i jos jedna tvoja laž,bolje ti je da sutiš.Lažljivico lažljiva ti si mi policajka,ma mrs lažljivice.Mislila si poturit jaknu pa si došla i zlouporabiti svoj status koji ce ti uskoro i biti ukinut radi toga ne vuci me za jezik jer neznas kome si se namjerila.
prije 12 dana, 22:02
1 2 3 4 5 ... 20 Sljedeći